Kadınlar Sitesi

Seda Sayan paylaşımıyla sosyal medyanın diline düştü! ‘Sevgilinin gözü kendinden filtreli’

Çağlar Ökten ile geçtiğimiz yıl nikâh masasına oturan ünlü sanatçı Seda Sayan, eşinin çektiği bir karesini ‘Sevgilimin gözünden’ notuyla paylaştı, sosyal medya karıştı. Yüzüne uyguladığı filtreyle dikkat çeken Sayan, fotoğrafını yorumlara kapatsa da sosyal medyada esprilerin odağı olmaktan kurtulamadı.

Seda Sayan (60), Nisan 2022’de kendisinden 25 yaş küçük meslektaşı Çağlar Ökten nikah masasına oturmuş, Sayan’ın oğlu Oğulcan Engin’in katılmadığı düğün, magazin gündemini çokça meşgul etmişti.

Mutlu evlilikleri devam eden çift, şimdilerde sosyal medya hesaplarından yaptıkları aşk dolu paylaşımlarla isimlerinden söz ettiriyor.

RESİMLERİ BÜYÜTMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYIN

“SEVGİLİMİN GÖZÜNDEN”

Ünlü çiftten Seda Sayan, son olarak 3.5 milyon takipçisi bulunan sosyal medya hesabından yayınladığı bir fotoğrafla gündeme geldi.

Yüzüne yaptığı filtre dikkat çeken Sayan, bu karesini “Sevgilimin gözünden” yazıp, kalp emojisi ekleyerek paylaştı.

Ünlü ismin yorumlara kapattığı pozu, kısa sürede 17 binden fazla beğeni aldı. Sayan gönderisine yorum yapılmasını engellese de, sosyal medya kullanıcılarının diline düşmekten kurtulamadı.

YORUM YAĞDI!

Şarkıcının fotoğrafını paylaşan magazin sayfalarına binlerce yorum yazıldı:

– Karın efekti unutulmuş galiba.

– Yaşına göre bence çok iyi.

– Seda Sayan başka biri olmuş, photoshop fazla kaçmış…

– Sevgilinin gözü kendinden photoshop’lu galiba.

– Taş gibi hatun, kıskanmayın!

Seda Sayan (60), Nisan 2022’de kendisinden 25 yaş küçük meslektaşı Çağlar Ökten ile sürpriz şekilde nikah masasına oturmuştu. Sayan’ın oğlu Oğulcan Engin’in katılmadığı düğün, günlerce magazin gündeminin en çok konuşulan olayı olmuştu.

Milliyet’in haberine göre; mutlu evlilikleri devam eden çift, şimdilerde sosyal medya hesaplarından yaptıkları aşk dolu paylaşımlarla isimlerinden söz ettiriyor.

MIAMI’YE TATİLE GİTTİLER

Birlikte Miami’ye tatile giden ikiliden Ökten, son olarak 91 bin takipçisi bulunan sosyal medya hesabından yayınladığı bir fotoğrafla konuşuldu.

Eşini öperken çekilen bir karesini “Çiçek karım” notuyla paylaşan ünlü isim, kısa sürede binlerce beğeni aldı.

Gönderisindeki yorumları kısıtlayan müzisyene ve eşi Sayan’a, yakın çevreleri tarafından; nazar boncuğu ve kalp emojileriyle yorumlar yapıldı.

“CEVAP HAKKI VERMEM!”

Öte yandan geçtiğimiz aylarda Neslihan Atagül’ün eşi Kadir Doğulu’nun gece kulübünde bir kadınla çıkan samimi görüntüleriyle ilgili konuşan Seda Sayan, şu ifadeleri kullanmıştı:

Kadir ve Neslihan’ı çok seviyorum, çok yakıştırıyorum, çok şekerler. Gürültülü ortamlarda bazı hareketler, bazı fotoğraflar çok yanlış anlaşılabiliyor. Bence öyle olmuştur. Kadir ‘Dinliyorum’ dediyse doğrudur. Bize gelirsek de eşim bensiz kulübe gidemez, ben de onsuz gidemem. Çağlar ‘Bu gece kulübe gideceğim’ derse, ‘Ben de geleceğim’ derim. O erkek grubuyla gidiyorsa, ben kadın grubuyla gidiyorsam da bir şey olduğunda Çağlar’a cevap hakkı vermem. Çağlar da bunu biliyor. Böyle şeylerle bana gelinmemeli. Benim üzülmeme meydan vermemeli. Ben üzülmemeliyim, ben de onu üzmemeliyim. Bunun konusu bile insanı irite ediyor.

Seda Sayan, geçen yıl kendisinden 25 yaş küçük meslektaşı Çağlar Ökten ile sürpriz bir şekilde dünyaevine girmişti. Oğlu Oğulcan Engin’in katılmadığı düğün olay yaratmış, magazin gündemine damga vurmuştu.

Mutlu birliktelikleriyle göz dolduran çift, sosyal medyadan yaptıkları paylaşımlar ile sık sık adlarından söz ettiriyor. Herkesin ilişkilerine kısa sürer gözüyle baktığı çift, geçen günlerde evliliklerinde 1. yılı doldurmuştu.

Son olarak Seda Sayan sosyal medyadan yaptığı paylaşımla tüm dikkatleri üzerine çekti. Seda Sayan, genç eşi Çağlar Ökten ile çektirdiği bu tatil pozunu ‘Sevgilim’ diyerek paylaştı.

İkiliye, sosyal medyadan “Aşk en çok size yakışıyor”, “Sonsuza dek sürsün bu sevginiz”, “Rabbim bir ömür daim etsin mutluluğunuzu” yorumları yağdı.

KAVGA İDDİASI OLAY OLMUŞTU

Seda Sayan ile Çağlar Ökten, geçen aylarda ise kavga ettikleri iddialarıyla gündeme gelmişti. Çıkan kavgada Ökten’in evin camını kırdığı, güvenlik amacıyla barikat kurduğu öne sürülmüştü.

Seda Sayan, sosyal medyada hızla yayılan dedikodulara ‘2. Sayfa’ programında cevap vermişti. Olayın perde arkasını anlatan Sayan, şunları söylemişti:

“Biz hafta sonu Hatay’daydık, dönmemiz akşam dokuzu buldu. Valizleri yerleştirdiğimiz odaya girdim bir baktım evin camı patlamış… Hemen odaya Çağlar’ı çağırdım, ‘Nazara bak, koca balkon camı patlamış’ demişti.

Evi temizleyen bir görevli vardı, sabah geldiğinde ona sordum. ‘Ben buradayken bir şey olmadı. Olsa toparlardım’ dedi. Konu orada kapandı. Her gün el ele çıkıyoruz resepsiyondan. Nereden çıktı bu haberler anlamadım.”

“YAV HE HE”

60 yaşındaki ünlü isim, geçtiğimiz ay eşiyle katıldığı bir gecede boşanacakları iddialarının sorulması üzerine ise “Yav he he” diyerek ilginç bir cevap vermişti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ