Kadınlar Sitesi

Esra Bilgiç güzelliğiyle göz kamaştırdı! Ünlü oyuncuya övgüler yağdı! Sosyal medyayı salladı

Ünlü oyuncu Esra Bilgiç, Diriliş Ertuğrul dizisindeki Halime Sultan karakterine hayat vererek müthiş bir çıkış yapmış ekranların aranan oyuncularından olmuştu.

Güzel oyuncu Esra Bilgiç, sosyal medya paylaşımlarıyla da ilgi odağı olmayı başarıyor. Esra Bilgiç son yaptığı paylaşımla sosyal medyada gündem oldu.

Diriliş Ertuğrul’da canlandırdığı Halime Hatun rolüyle şöhreti Pakistan’a kadar uzanan Esra Bilgiç, Urduca öğrenmeye başlamıştı. Pakistanlılar, kendi dillerini öğrenen ünlü oyuncuya mesaj yağmıştı. Esra Bilgiç son yaptığı açıklamalar ile hakkında çok fazla kişinin bilmediklerini anlatmıştı. Esra Bilgiç meğer bambaşka bir hayat yaşıyormuş…

Ünlü oyuncu Esra Bilgiç, Diriliş Ertuğrul dizisindeki Halime Sultan karakterine hayat vererek müthiş bir çıkış yapmış ekranların aranan oyuncularından olmuştu. Güzel oyuncu Esra Bilgiç, sosyal medya paylaşımlarıyla da her zaman ilgi odağı olmayı başarıyor.

Güzel oyuncu Esra Bilgiç, geçtiğimiz yaz yaptığı paylaşımlarla sosyal medyada gündem olmuştu.

İlk dizisinde dünya çapında tanınan bir isim haline gelen oyuncu, Diriliş Ertuğrul dizisinin Pakistan’da izleyici ile buluşması ile bu ülkede de gündemin en çok konuşulan isimlerinden birisi haline geldi.

Pakistan’a ait Hello dergisine konuk olmuştu. Esra Bilgiç’e özellikle Asya ülkelerinden büyük bir hayran kitlesine sahip.

Pakistan ve Hindistan odaklı olan bu büyük ilginin altında ise Diriliş Ertuğrul dizisindeki Halime Sultan rolü yatıyor.

Pakistan’a kadar uzanan Esra Bilgiç, Urduca öğrenmeye başlamıştı.

Pakistanlılar, kendi dillerini öğrenen ünlü oyuncuya mesaj yağmıştı.

Esra Bilgiç son yaptığı açıklamalar ile hakkında çok fazla kişinin bilmediklerini anlattı.

Ramo’nun Sibel’i Esra Bilgiç meğer bambaşka bir hayat yaşıyormuş…

Ramo’nun Sibel’i Esra Bilgiç meğer bambaşka bir hayat yaşıyormuş…

Esra Bilgiç yeni hayat anlayışından da bahsetti.

Bir şeyi moda olduğu için değil sevdiği için aldığını söyleyen Esra Bilgiç, “Tüketime dair düşüncelerim gün geçtikçe değişiyor.

Pandemi döneminde Ankara’da ailemin yanındaydım. 3-4 parça kıyafetle 3 ay geçirdim.

Artık ihtiyacım olan kadarına sahip olmayı deniyorum” dedi.

“RİSK ALMAYI SEVMİYORUM”

Esra Bilgiç: Sabahattin Ali’nin söylediği gibi ‘Aşk tarifi imkansız ve mahiyeti bilinmeyen bir şey’. Bende de bir tanımı yok. Cesurum ama fazla risk almayı sevmem. Bir sonraki adımımı hep ölçer tartarım.
İŞTE SON PAYLAŞIMI

Esra Bilgiç’in son yaptığı paylaşım ilgi odağı oldu. Güzel oyuncunun takipçileri adeta yorum ve beğeni yağmurana tuttu. Esra Bilginç, daha önce Mehmet Çalışkan’a verdiği röportajda çarpıcı açıklamalarda bulunmuştu.

Kariyerinizin hangi döneminde olduğunuzu düşünüyorsunuz? Ve bu dönemde kendinizi nasıl hissediyorsunuz? Oyunculuk kariyeriniz adına hedeflerinize ne ölçüde ulaştığınızı söyleyebilirsiniz?

Henüz her şeyin çok başındayım. Yürümem gereken çok uzun bir yol var önümde.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ