Kadınlar Sitesi

Masterchef Esra’nın makyajsız hali ortaya çıktı!

“Kirpiklerim dışında her yerim orijinal” diyordu ama…

Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu, Danilo Zanna’nın jüri üyeliğini üstlendiği MasterChef Türkiye 2023 All Star finalisti olan ve yarışmayı kazanan Esra Tokelli’nin makyajsız hali görenleri şaşkına çevirdi. Uzun kirpikleri ve ağır makyajıyla dikkat çeken fenomen yarışmacının doğal halini görenler ise şaşkınlıklarını gizleyemedi. İşte “Kirpiklerim dışında her yerim orijinal” diyen Esra Tokelli’nin makyajsız hali…
RESİMLERİ BÜYÜTMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYIN

2023 All Star finalisti olan Esra final bölümüyle birlikte gündem oldu. Bunun üzerine ünlü ismin hayatı merak edilip araştırılmaya başlandı.2020 yılında yarıştığı MasterChef Türkiye sezonunda adını duyurmuş isimler arasında yer alıyor. Programda hazırladığı yemeklerle dikkat çeken MasterChef Esra İstanbul doğumludur. 46 yaşında olan Esra Tokelli’nin 24 yaşında bir oğlu bulunuyor.

SEDA SAYAN GERÇEĞİ!

Aşçılıkla ilgilenen Esra, bir dönem yayınlanan Seda Sayan’ın sunduğu Yemekteyiz yarışmasına da katılmış ve birinci olmuştu.Yemek yapmayı ve vaktinin çoğunu mutfakta geçirdiğini belirten Esra, MasterChef’e bu yüzden katıldığını ifade etmişti.

MAKYAJSIZ HALİ!

Uzun kirpikleri ve ağır makyajıyla dikkat çeken fenomen yarışmacının doğal hali de merak edildi. “Kirpiklerim dışında her yerim orijinal” diyen Esra’nın makyajsız hali kısa sürede sosyal medyada gündem oldu.

MasterChef All Star 2023 sezonunun kazanan ismi Esra Tokelli oldu. Önlüğü giyen ve MasterChef kupasını kaldıran Esra Tokelli’nin kim olduğu merak edildi. Peki, Esra Tokelli kimdir?. Yarışmacılar bir sezon boyunca mutfakta Somer Sivrioğlu, Mehmet Yalçınkaya ve Danilo Zanna’nın karşısında hünerlerini sergiledi. Finale kalan isimler ise Tahsin Küçük ve Esra Tokelli oldu. Esra Tokelli, yaptığı yemeklerle MasterChef All Star 2023’ün şampiyonu oldu ve kupayı kaldırdı. Yarışmayı ilgiyle takip eden yurttaşlar, Esra Tokelli’nin kim olduğunu merak etti.

MASTARCHEF ALL STAR ŞAMPİYONU ESRA TOKELLİ KİMDİR?

Esra Tokelli, 2020 yılında yayınlanan MasterChef Türkiye’de adını duyuran yarışmacılar arasında yer alıyor. Programda yaptığı yemeklerle dikkat çeken MasterChef Esra, İstanbul doğumlu ve 46 yaşında. MasterChef şampiyonu Esra Tokelli’nin 24 yaşında bir oğlu var.Mutfağa özel olarak ilgi duyan Esra Tokelli, Seda Sayan’ın sunduğu Yemekteyiz yarışmasına da katılı birinci olmuştur.

Yemek yapmayı çok sevdiğini ve vaktinin büyük bir kısmını mutfakta geçirdiğini söyleyen Esra Tokelli, MasterChef’e de bu nedenle katıldığını ifade etmişti.

Kendisine ait bir restoranı olan MasterChef Esra, hazırladığı yemeklerini sosyal medya hesabından paylaşıyor.

MasterChef 2020’de konuşmalarıyla gündem olan Esra, All Star’a katıldı. Daha önce Yemekteyiz yarışmasında da yarışan isim 42 yaşında.

Esra kendi sezonunda MasterChef’i 8. tamamladı.

MASTERCHEF ESRA KİMDİR?

MasterChef 2020’de yarışan Esra Tokelli ev hanımı. Tokelli geçimini dışarıdan aldığı yemek siparişleri ile sağlıyor. 42 yaşında olan yarışmacının 24 yaşında bir oğlu bulunuyor.Başarılı isim daha önce Seda Sayan’ın sunduğu Yemekteyiz yarışmasında da yarışmış ve birinci olmuş.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ