Kadınlar Sitesi

l8

PARA İÇİN EVLENMEDİM

Ben para için evlenmedim. Evliliğim boyunca çalışmaya devam ettim. Ona güvenemedim. Parayı kumara veriyordu. Hiçbir zaman ondan lüks şeyler istemedim. ‘Para için evlendi’ diyenlere ‘Para nerede şimdi?’

Kendi paramı hep ben kazandım. Serdar’dan önce de böyleydi sonra da böyle oldu.

Dört yıl sonra konuşmaya başladı. Üzülüyorum onun için, zor günler geçiriyor gibi, o bunları söylemeseydi ben bunları anlatmazdım. Çünkü herkes şu an beni suçluyor. Artık konuşmam gerekti.

EN GÜZEL YILLARIMI ONA VERDİM

Boşandıktan sonra beraber oturduk karar verdik. ‘Küslük olmasın, arkadaş kalalım’ diye konuştuk. Ben İrlanda’ya gidince işler değişti. Çok şaşırdım açıklamalarından sonra, ‘lütfen böyle şeyler söyleme’ dedim.

Sonradan Serdar ile konuşmama kararı aldım. Çok üzüldüm, hayatımı verdim, en güzel yaşlarımı ona verdim.

BENİM ÜLKEMDE İKİNCİ KEZ EVLENMEK YASAK

Boşandıktan sonra hiç evlenmeyi düşünmedim. Bizim ülkemizde ikinci evlilik yasak. O yüzden hiç evlenmek aklıma gelmedi. Birkaç kişiyle evlenme olayına alışamadım. Şu anda nişanlıyım ama o kadar altın kalpli bir insan ki… Çok sabırlı, çok iyi bakıyor bana. Doğru insan olduğu için nişanlandım. Evlenince çocuk da yapacağım. Keşke yıllar önce yapsaydım ama doğru insan değildi.

Bana göre özel hayatımız özel kalsın. Herkes yanlış yapar ama anlatmaya gerek yok. Çok zaman paylaştım bu insanla hiçbir zaman ‘keşke evlenmeseydim’ demedim. Ama bu açıklamalarından sonra artık diyorum. Bu konunun kapanması gerekiyor.

Bilgi: Klavye yön tuşlarını kullanarak galeri resimleri arasında geçiş yapabilirsiniz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ