Kadınlar Sitesi

Terazi Burcu Erkeği

Terazi Burcu Erkeği

Terazi Burcu erkeğinin özellikleri;

 Terazi burcu erkeği, genelde esmer uzun boylu,  yakışıklı dikkat çekici erkeklerdir.  Kendi dış görünüşüne olduğu kadar,  karşısındaki insanların dış görünüşüne de önem verir.  İnsanlarla fikir alışverişinde bulunmaktan hoşlanır.  Karşısındaki insanların fikirlerine değer verir.  Son derece doğal, oldukları gibi görünen, oldukları gibi yaşayan, oldukları gibi konuşan insanlardır.    Terazi burcu erkekleri,  üşengeç ve tembel tavırları yüzündenkarşısındaki insanlardan eleştiri alırlar.   Rahat ve umursamaz tavırları zaman zaman çevresine ki insanları rahatsız eder.  Çok fazla kıskançtırlar.  Bu kıskançlıkları gerek iş alanında,  gerekse özel hayatlarında terazi burcu erkeklerini zor durumlarda bırakabilir.  Dost canlısı olan terazi burcu erkeği,  dostları için yapamayacağı şey yoktur.

Terazi erkeğinin iş hayatı;

Terazi burcu erkeklerinin adaletli davranışları,  iş hayatında hızla yükselmelerine sebep olur.  İş ortamında gerek iş arkadaşları gerekse patronları tarafından bu adaletli tavırları yüzünden her zaman sevilir sayılır.  Karakteri gereği çoktan beni olan terazi burcu erkeği,  iş hayatında hırslı bir insan değildir.  Ticaret hayatında, dostlarına olan düşkünlüğü yüzünden çoğu zaman zarara uğrar.  İnsanlarla iletişimi çok kuvvetli olan terazi burcu erkeği,  başarılı bir danışman,  başarılı bir psikolog olabilir.  Kıskanç yapısı yüzünden yaptığı işi kıskanır ve kimseyle işini paylaşmaktan hoşlanmaz.  Bu sebeple asla ortaklık gerektiren işleri beceremez

blank

Terazi erkeğinin aşk hayatı;

Terazi burcu erkeği,  aşk hayatında çok kıskançtır.  Sevgilisini ya da eşini herkesten kıskanır.  Aşk hayatında,  sürekli sevgilisini kontrol eden,  takip eden,  sorgulayan tavırlar sergilediği için,  zaman zaman sorun yaşar.  Çok iyi bir baba çok iyi bir eş olur.  Sevgilisi ya da eşiyle hayata dair her şeyi paylaşmak ister.  Sevdiği kadının her zaman bakımlı ve güzel olmasını diler. Dış görüşe çok önem veren terazi burcu erkeği karşısındaki kadının bakımsız haline tahammül edemez.  İlgi ve şefkate çok düşkün olan terazi burcu erkeği,  sevdiği kadının kendisine ilgi göstermediğini hissettiği an,  ilişkiden soğur.  Bu sebeple çok kolay aldatabilir veya çok kolay terk edebilir.  Ancak ilgi ve sevgi gördüğü an,  dünyanın en sağdaki erkeğidir.

Terazi erkeğinin sağlığı;

Terazi bulacağı erkeği,  çok tembel bir yapıya sahip oldu için,  sık sık kan dolaşım bozukluğuna bağlı rahatsızlıklar yaşar.  Eklem ağrıları, baş ağrıları gibi şikâyetleri vardır.

Terazi burcu erkeği,  22 eylül ve 22 ekim arasında doğmuş,   uğurlu günün Cuma,  uğurlu sayısı altı,  uğurlu taşı opaldir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ