Kadınlar Sitesi

Başak burcu erkeği

Başak burcu erkeği

Başak burcu erkeğinin özellikleri

Başak burcu erkekleri çok çalışkan iş yapmaktan yorulmayan erkeklerdir. Son derece sorumluluk sahibi idealleri olan çoğu zaman hırslarına yenik düşen erkeklerdir. Başak burcu erkekleri çok fazla detaycı, ayrıntılara önem veren, bu sebeple ayrıntılara uğraşırken büyük fırsatları kaçıran erkek tipidir.

Son derece evcimen bir erkek tipi olan başak burcu erkeği, iyi bir aile babasıdır. Evinde zaman geçirmekten işi ve çocukları ile meşgul olmaktan mutluluk duyar.

Son derecek kindar olan başak burcu erkeği, kendisine yapılan kötülüğe asla unutmaz ve mutlak bir gün öcünü alır. Genelde neşeli bir mizaca sahip olan başak burcu erkeği, mizah yeteneği çok gelişmiş, neşeli biridir.

Başak burcu erkeğinin iş hayatı

Oldukça pratik bir zekaya sahip olan başak burcu erkeği, iş hayatına pratik zeka sayesinde, hızla yükselir. Tam bir iş kolik olan başak burcu erkeği,  çalışmaktan asla yılmaz. Pratik zeka sayesinde, matematik gerektiren, muhasebe, matematik öğretmenliği gibi mesleklerde çok başarılı olur. İş hayatını disipline önem veren başak burcu erkeği, ayni zamanda düzenli ve sistemli çalışır.

blank

basak burcu erkeği

Başak burcu erkeğinin aşk hayatı

Başak burcu erkeği, iyi bir aile babası ve sağdık biri iştir. Tek eşliliğe inanır ve asla eşini aldatmaz. İhaneti asla affetmez. Başak burç erkeği, sevgisini dile getirmeyi sever. Aşk hayatında sürprizler yapmayı sever.

Başak burcu erkeğinin sağlığı

Başak burcu erkeği son derece titiz bir erkektir. Tozlar ve polenlere karşı alerjisi vardır. Bu sebeple temizliği çok önem verir. İşi hayatında oturarak çalışılabilen işleri seçtiği için, çoğu zaman kabızlık sorunu çeker. Hasımsızlık  ve sindirim bozuklukları problemleri yaşar.

23 ağustos ile 22 eylül  tarihli arasında doğan başak burcu erkeğinin, uğurlu günü çarşamba, uğurlu sayısı beş sık, uğurlu taşı mavi safirdir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ