Kadınlar Sitesi

Makyaj Önerileri

Makyaj Önerileri

Her hanım az ya da çok illaki makyaj yapar kimi gösterişli bir makyaj yapmayı tercih ederken kimilerimizde sade bir dokunuşla makyaj yapar.. ha tabi sade hiç makyaj kullanmayan hanımlarımızda yok değil.. Ama biz bu galerimizde makyajla gelen değişime yer vermek istedik.. İlk modelde gördüğünüz makyaj örneği Kırmızı ruj ve altın renkli parlak farla yapılmış oldukça gösterişli gece kullanılacak bir makyaj örneği.. İkinci modelimiz renkli gözlü olduğu için fazla bir makyaj yapmamış pastel renkli bir rujla gözlerini belirginleştirmek için kalem ve rimel kullanmış,sade ve hoş bir makyaj olmuş.. Yeni yeni bir trend olarak rujlar koyudan açığa doğru sürülüyor,bu modelimiz bordo bir ruju dudakların dışına uygulamış ve içeriye doğru daha açık tonlar kullanarak parlatıcı sürülmüş,aynı renk ojeyle de kombinlenmiş..

Yeni trend kalem çekme örneğini de yine galerimizde görebilirsiniz.. Pastel bir parlatıcı kullanılsa da çekilen kalem dikkat çekici bir makyaj haline gelmiş makyaj örneği de sade olduğu kadar gösterişli..

Makyaj yaparken sadece bir yerde nokta vuruşu yapın derler ya gözlerinizi ön planda tutun ya da dudaklarınızı bu modelimizde de bu örneği görebilirsiniz.. Gözlerde uygulanan gümüş simli makyajı ile gözler ortaya çıkarılmış dudaklarda pastel tonlarda bir ruj kullanılmış.. Yine mavi olarak uygulanan far ve göz kalemine pastel pembe bir ruj kullanılmış… daha fazla fikir için galerimizdeki makyaj örneklerine göz atabilirsiniz..
Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ