Kadınlar Sitesi

Semiha Yankı: Senden 25-30 yaş küçük adamla ne konuşursun ya!

Seda Sayan ile 25 yaş küçük eşi Çağlar Ökten’in evliliği, ‘Aramızda Kalmasın’ programına konu oldu. Programın bugünkü konuğu Semiha Yankı, genç erkeklerle aşk yaşayan kadınlar hakkında konuştu.

Seda Sayan (61) ve meslektaşı Çağlar Ökten (36), 24 Nisan 2022’de Beşiktaş’ta bir otelde gerçekleştirdiği sürpriz nikâh töreni ile evlenmişti.

Sayan nikâh şahitliğini Safiye Soyman ve Esra Özmen, Çağlar Ökten’in ise Faik Öztürk ve Fuat Özdolgun yapmıştı. Seda Sayan ile 25 yaş küçük eşi Çağlar Ökten’in evliliği, ‘Aramızda Kalmasın’ programına konu oldu.

Program sunucusu, “Artık öyle bir dönem ki, genç erkekler olgun kadınların kapısını çalıyor. Eskiden böyle bir şey yoktu. Seda’nın enerjisi çok yüksek. Geçen mayıs ayında Seda ve Çağlar buraya geldiler. Öncesini, sonrasını ve yayın sırasını gördüm; Seda Sayan, Çağlar’dan daha genç ve enerjik duruyor!”

Programın bugünkü konuğu Semiha Yankı (66) ise şöyle konuştu:Bana sorarsan; ben yapamam. Yetişemem. 25 yaş küçük bir adamın enerjisine yetişilir mi? Seda nasıl yetişiyor, bilemem.

Hayatımda uzun yıllardır kimse yok, kimseyi hayatıma almayı da düşünmüyorum ama eğer olursa yaşı bana yakın biri olur. Genç bir insanın temposuna yetişemem. Çağlar daha yaşına göre olgun, oturmuş bir adam. Seda Sayan’ın da enerjisi çok yüksek. Onlar birbirini dengelemiş.

Kimse üstüne alınmasın, kimseye gönderme yapmıyorum, yanlış anlaşılmasın. Ama genç kuşaktaki erkeklerin bizim yaşımızdaki kadınlara gelmesinin sebebi tamamen maddi.

Gençler bize yürümüyor mu? Yürüyor. Ama hep bir beklenti var; yani şan şöhret…

Senden 25-30 yaş küçük adamla ne konuşursun ya? Kadınların genç erkeklere yetişmek için yorulduğunu görüyorum ben. Sonra bir sürü estetik yaptırıyorlar falan… Adam her dakika gezmek ister, eğlenmek ister; ben ayağımı uzatıp yatayım isterim!”

YAPTIRDIĞI ESTETİK OPERASYONLARLA GÜNDEMDE
Seda Sayan evliliği dışında yaptırdığı estetik operasyonlarla da magazin gündeminden düşmüyor. ‘Fransız askısı’ yöntemiyle yüzünü gerdiren Sayan, burnu ile dudağı arasındaki mesafeyi kısalttırmak için de “dudak liftingi” yaptırmıştı.

‘BARBIE BEBEK’ ESTETİĞİ YAPTIRDI
Yüzüne yaptırdığı işlemlerle gündemden düşmeyen Sayan, bu sefer de bacaklarına işlem yaptırdı. Son zamanlarda zayıflayan ve bacakları 38 cm incelen Seda Sayan, “Barbie Bebek” uygulaması yaptırdı.

Daha önce de dekolte bölgesi için doktora başvuran Seda Sayan tatil sonrası aynı işlem için yine estetiğe başvurdu. Ünlü isim koşa koşa doktora gitti.

‘Altın Dokunuş’ ve ‘Dekolte Canavarı’ işlemleri için estetik olan Seda Sayan’ın son halini görenler “Zaten çok güzelsin ne gerek var?”, “Sabahların Sultanı yeter bence” yorumlarında bulundu.

***’Dekolte Canavarı’ işlemi boyun ve gerdan bölgesinde oluşan çizgilere, kırışıklara uygulanan rötuş.

Ayrıca Seda Sayan yaptırdığı hiçbir estetik müdahaleyi gizlemiyor. Ünlü şarkıcı her yaptırdığını Instagram hesabından takipçileriyle paylaşıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ