Kadınlar Sitesi

Oyuncu Engin Yüksel’in evlat acısı!

Engin Yüksel’in 28 aylık oğlu Çınar Aziz hayatını kaybetti. Aynı zamanda seslendirme sanatçılığı da yapan ünlü oyuncu, acı haberi “Huzurunda uyu, ben de senin huzurunda uyuyacağım oğlum” sözleriyle duyurdu.

Engin Yüksel’in 28 aylık oğlundan acı haber geldi. Engin Yüksel’in uzun süredir epilepsi rahatsızlığıyla mücadele eden oğlu Çınar Aziz’in yaşamını yitirdiği öğrenildi.

RESİMLERİ BÜYÜTMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYIN

“28 AY BOYUNCA VERMİŞ OLDUĞUN YAŞAMA SAVAŞINI BIRAKTIN”

Acı haberi ünlü oyuncu duyurdu. Engin Yüksel, “1 Ekim 2020 Perşembe… Annenizin ve benim size hamile olduğunu öğrendiğimiz gün ve tarih… 1 Ekim 2023 Pazar… 28 ay boyunca vermiş olduğun yaşama savaşını bıraktığın gün… Canım oğlum; yaşamak ne zormuş be oğlum, bunu seni yitirdiğim vakit anladım. ‘Ne dündü be, ne gündü’ dedim ve ben ve biz can dostlarım senden çok şey öğrendik. Bana ve bize bir kız kardeş emanet edip gittin… Emanetin kalbimizin başımızın üstüne. Ben ve biz ve can dostlarım seni çok sevdik… Seni beni bizi var eden benden bizden çok sevdi seni. Huzurunda uyu bende senin huzurunda uyuyacağım oğlum” ifadelerini kullandı.

1 Ekim 2020… Hayatımızın en güzel haberi bebeklerimizin varlığını öğrenmek oldu. 1 Ekim 2023… Acıların en büyüğünü yaşadık. Çınar Aziz’im melek oldu. Dünya üzerinde ne kadar duygu varsa hepsini aynı anda yaşadık. ‘Aramıza ışık sızdıran çınarın üzerimize düşürdüğü gölge ebedi olacaktır.’ Her an bizimle olan, iyi kötü tüm anlarımızda ruhumuza sarılan tüm dostlarımıza, yol arkadaşlarımıza teşekkür ederiz. Çınar’ım, bize 28 ayda yaşattığın, öğrettiğin, gösterdiğin her şey için çok teşekkür ederim oğlum. Bir gün yeniden kucaklaşacağız. O zamana kadar hoşça kal…

Takipçileri, sosyal medyada başsağlığı mesajları ile Engin Yüksel’e destek oldu.

ENGİN YÜKSEL KİMDİR?

Tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu. 20 Mart 1969, Adapazarı / Sakarya doğumlu. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Oyunculuk Bölümü mezunu. Adana Şehir Tiyatrosunda oyunculuk yapmaktadır.

Yardımcı rollerde hem iyi hem kötü karakterleri canlandırmıştır. 1994’teki Kaygısızlar dizisindeki rolü ile ve sonra diğer rolleriyle geniş kitleler tarafından tanınan Engin Yüksel, şimdiye kadar çok sayıda film ve dizide rol almış, ayrıca seslendirmeler yapmıştır. Yeni projelerde yer almayı sürdürmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ