Kadınlar Sitesi

Kenan Sofuoğlu: Zayn gibisi dünyada yok

 

Dünya şampiyonu motosiklet yarışçısı Kenan Sofuoğlu, bütün motorlu araçları ustalıkla kullanan 4 yaşındaki oğlu Zayn için aldığı eleştirilere yanıt verdi.

Kenan Sofuoğlu, “Onun gibi bir çocuk dünyada yok” dediği oğlu Zayn’la birlikte Sibel Arna’nın YouTube programına konuk oldu.

Şampiyon motosikletçi, 4 yaşında olmasına rağmen bütün motorlu araçları ustalıkla kullanan oğlu Zayn’ın hayatını tehlikeye attığı yönündeki eleştirilere yanıt verdi.

RESİMLERİ BÜYÜTMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYIN

Sofuoğlu, Zayn araç kullanırken tüm güvenlik önlemlerini aldığını söyledi:
“Bana haksızlık ediyorlar, bilseler kendilerinden utanırlar. Hayat 2-3 dakikalık bir videodan ibaret değil. Ben o videoları çekerken tüm önlemleri alıyorum. Normal hayatta trafikte başımıza bir şey gelme olasılığı çok daha yüksek.”

 

GÜVEN VEREN BİR ÇOCUK DEĞİL

Kenan Sofuoğlu, Zayn ile ilgili korkularını da itiraf etti:

“Zayn çok güven veren bir çocuk değil. Onu hep kontrol etmem lazım. Yakında arabaların anahtarlarını saklayacağım. Çünkü kullanamadığı motorlu taşıt yok.”

Sofuoğlu, sözlerini şöyle sürdürdü:
“Bıraksan buradan Avrupa’ya kendi gider, o yüzden bunu biraz zapt etmemiz lazım. Arabayı garajdan alır, şarjdan çıkarır. Desem ki ‘Zayn, al şu anahtarı markete git gel’, gider gelir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ