Kadınlar Sitesi

Dekolte bölgesine sünnet derisi enjekte ettirmişti… Seda Sayan yaşadığını değişimi anlattı

Estetik haberleriyle sık sık gündeme gelen Seda Sayan, en son göğüs kısmına sünnet derisi yaptırdı. Ünlü şarkıcı operasyon sonrası geçirdiği değişimi anlattı.

Seda Sayan, estetik operasyonlarına bir yenisini daha ekledi. Doktorun kapısını çalan 60 yaşındaki Sayan, dekolte bölgesindeki yanık izinden kurtulmak için harekete geçti.

Son yıllarda yaygın olan sünnet derisi tedavisine başvuran ünlü şarkıcı, yaşadığı değişimi 2. Sayfa programında anlattı.

Operasyon hakkında da bilgi veren Sayan şunları söyledi:

“Ne çıkarsa onu yaptıracağım. Bu sanıldığı gibi değil, hastanede yeni doğan ve sünnet olan çocukların derileri Sağlık Bakanlığına veriliyor.

O deriler laboratuvarlarda çoğaltılıyor. İnsanlar bunu yanlış biliyorlar, bu kontrollü yapılan bir şey.

Bu birkaç yıldır yapılıyor, en son yaptıran benim. İşin para yönünü bilmiyorum, yapan doktor arkadaşım çok yakın dostum. Canım da çok yanmıyor, konuşarak işlemi gerçekleştiriyoruz.

O lekeler anlık oluyor, bir saat sonra geçiyor. Operasyondan sonra iki gün kimyasal ürün kullanmayacaksın, tertemiz olacak o bölge. Canlı hücre enjekte ediliyor. O deriler canlı ve faydalı.

İşlem yapılan yerlerde değişim var. Canlanma, temizlenme oldu. Bu işlem yara izleri için de kullanılıyor ve o izleri yok ediyor. Çöpe atılan bir şeyi doktorlar ne hale getiriyor, çok faydası var. Bunları doğru anlatmak lazım.”

Seda Sayan daha önce Fransız askısı ve Deeplift tekniğiyle yüzünü, gıdısını gerdirmişti.

RESİMLERİ BÜYÜTMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ