Kadınlar Sitesi

Farklı Yatak Modelleri

Yatak deyip geçmeyin, düşünün hayatımızın yarıya yakın bir zamanı aytakta geçiyor. Söz gelimi 70 yaşına kadar yaşayacaksak bu ömrün en az 25 yılı yatakta geçiyor. 25 yılımızı geçirdiğimiz bu yataklar sizce önemsiz olabilir mi? Elbette olamaz. O halde yatak seçiminde çok ama çok dikkatli olmamız lazım. Her şeyden önemlisi sağlımız için buna dikkat etmeliyiz. Sağlıksız bir yatak başta bel ağrıları olmak üzere pek çok eklem ve duruş sorunlarına sebep olabilir. Bu da özellikle iş ve günlük hayatımızda performansımızın düşmesine sebep olur.

çılgın yatak modeli

Biz uyurken yatakta çektiğimiz sıkıntıları sabah kalktığımızda hatırlamayız; ama bunun yarattığı sıkıntıları gün içinde yaşarız.

bahçe yatakları
Halsizlik, bel ağrıları, uykusuzluk, ferformans kaybı gibi pek çok sorunun altında çoğu zamna kalitesiz bir yatak vardır. Ne var ki bunu çoğu zaman anlamadan hayatımızı bu sorunları sürekli yaşayarak devam ettiririz.

ışıklı yatak sistemi
Halbuki yatağımızı değiştirsek, tanınmış bir markanın iyi bir yatağını alsak bu sorunların çoğundan kurtulacağız.

kırmızı sürgülü yatak
Tabi sadece sağlık yönüyle bakmamak lazım olaya. Bunun dışında bir de görsellik var ki bu da en az sağlık kadar önemli bir konudur.

koltuk şeklinde yatak modeli
Bu sayfamızda sizler için birbirinden şık ve güzel yatak modelleri derledim. Bu ayatklarla yatak odalarınıza ayrı bir güzellik katacaksınız emin olun.

koltuk tarzı yatak örneği


sallanan yatak modeli


sürgülü orjinal yatak modeli


ilginç yatak modelleri

Yatak modellerimiz bunlar. İlerleyen zamanlarda sizler için çok daha güzel yatak modelleri derleyeceğim. Özellikle Bellona, Yataş, İşbir, İstikbal gibi tanınmış markaların yatak modellerini de mobilya kategorimizde bulabileceksiniz. Aşağıya yorum yapmayı unutmayın lütfen.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ