Kadınlar Sitesi

Hülya Avşar’dan ilginç açıklama: Kira kontratı gibi 5 yıl olsun

“Evlilikler 5 senelik kontratlarla olsa. İnsanlar 5 sene sonra tekrar ‘Acaba benimle evliliğe devam eder mi’ diye düşünse. Yani kira kontratı gibi” dedi. Avşar, 20 yıl önce de “Evlilikler 2 yıllık kontratlı olsa” demişti.

Evlilikte Yenilikçi Bir Bakış Açısı: Kira Kontratı Benzetmesi

Hülya Avşar, evlilik kurumuna farklı bir perspektiften bakılması gerektiğini savunarak, beş yıllık periyotlarla yenilenen bir “kira kontratı” modeli önerdi. Bu modelin, çiftleri beş yıl sonunda birbirlerine olan bağlılıklarını yeniden değerlendirme fırsatı vereceğini ve heyecanı canlı tutacağını belirtti. Avşar’ın bu ilginç önerisi, evliliğin süresinin nasıl yönetilebileceği konusunda yeni bir tartışma başlattı.

Prof. Dr. Arif Verimli’nin Şaşkınlığı ve Düşünceleri

Konuk Prof. Dr. Arif Verimli, Avşar’ın evlilikle ilgili radikal önerisi karşısında adeta donup kaldı. İlk anda ne diyeceğini bilemeyen Verimli, sonrasında kendini toparlayarak konuya dair düşüncelerini ifade etti. “Hak vermeye çalışıyorum” şeklindeki yanıtıyla, Avşar’ın önerisine karşı açık fikirli bir yaklaşım sergileyerek, konunun daha fazla düşünülmesi gerektiğini vurguladı.

Sosyal Medyada Büyük Yankı Uyandırdı

Avşar’ın evlilikle ilgili yenilikçi önerisi ve programın bu kısmı, kısa sürede sosyal medyada geniş yankı buldu. İzleyiciler ve takipçiler, evlilik kurumunun geleceği üzerine çeşitli yorumlar yaparak, bu konunun daha geniş bir tartışma platformunda ele alınmasını istediklerini belirttiler. Hülya Avşar’ın cesur önerisi, evlilik ve ilişkiler üzerine düşünme biçimimizi değiştirebilir mi sorusunu akıllara getirdi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ