Kadınlar Sitesi

EYT’den emekli olan Hamdi Alkan maaşını açıkladı

Ekranların deneyimli ismi Hamdi Alkan önceki gün katıldığı bir etkinlikte görüntülendi. Gazetecilerle konuşan Hamdi Alkan EYT’den emekli olduğunu açıkladı.

Hamdi Alkan, önceki gün bir etkinliğe katıldı. Ünlü yönetmen, “Kadıköy’de iki tane müzik projemiz var, onlarla ilgileniyorum. Çok yakında güzel işlerimiz olacak.

Kızım Zeynep’ten de bahsetmek istiyorum, kendisi çok iyi. İkinci ameliyatını oldu elinden ama yurt dışına yolladım bu gün. Tiyatro görüşmeleri var orada. Gitmesi gerekiyordu” dedi.

Takıları dikkat çeken Hamdi Alkan, “Yeni işim. Yabancıların ilgisi çok fazla. Veriyoruz biz de bir şeyler” diyerek güldü.

RESİMLERİ BÜYÜTMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYIN

EYT’ten emekli olan 56 yaşındaki ünlü isim, “7600 TL maaş alıyorum” açıklamasını yaptı.
Hamdi Alkan, geçtiğimiz mart ayında 2014 yılında dünya evine girdiği şarkıcı Selen Görgüzel ile tek celsede boşandı. Boşandıktan sonra sessiz kalmayı tercih eden Alkan, 360 TV’de yayınlanan programına konuk olmuş ve çarpıcı itiraflarda bulunmuştu.

Biten evliliği hakkında konuşan ünlü yönetmen, özel hayatıyla ilgili de çarpıcı bir açıklamada bulundu.

Selen Görgüzel’le biten evliliği hakkında konuşan Hamdi Alkan, “Selen’le evliliği yürütemedik. Döndüremediğim noktada da vurmadan ve kırmadan bitirdik.

Konuşma yasağını da dijital ortamda çocuklarım için kalmaması adına aldırdım.

Benim özel hayatım, yaşandı ve bitti” ifadelerini kullandı. Kalaycıoğlu’nun “Selen’in sahnedeki frapan kadın olayı seni rahatsız etti mi?” sorusu üzerine sözlerine devam eden Hamdi Alkan, “Rahatsız olmadım hatta iki klibini de ben çektim.

Benim onun müzik yoluyla ilgili farklı bir fikrim vardı. Etrafta böyle vamp kadınlar çok fazla var. Tiyatro oyunundaki öpüşme sahnesi beni rahatsız etmedi.

Orada izin alınması lüzumsuzdu. Gereksiz şekilde altı çizildi. Allah herkesin yolunu açık etsin. Herkesin işi rast gitsin. Benden uzak olsun, kendi hayatına yakın olsun” ifadelerini kullanmıştı.

Evlilik defterini kapattığını söyleyen 55 yaşındaki ünlü yönetmen, “3 evlilik yaptım zaten bence yeterli.

Daha başka şeyler yaşayalım. Daha uzun soluklu daha saygı içerisinde ve paylaşımsal ilişkiler neden olmasın ki? Her anlamda yeni bir yola girdim. Kalbimde bir mutluluk olacaktır. Hayatımda birçok insan var ama öyle bir kişi var ki off” diyerek hayatında birinin olduğunu dile getirmişti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ