Kadınlar Sitesi

Sibel Can’ın kızı Melisa Ural evleniyor mu?

Bir süredir iş insanı Alaattin Kadayıfçıoğlu ile aşk yaşayan, Sibel Can ile Hakan Ural’ın kızları Melisa Ural sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla ‘acaba mı?’ dedirtti.

 

Melisa Ural paylaştığı video ile sevgilisinin doğum gününü kutlarken hazırlanan romantik organizasyonun evlilik teklifine ait olabileceğini düşündürttü.

Melisa Ural gelin mi oluyor? Sibel Can ile Hakan Ural’ın biricik kızları Melisa Ural sosyal medya hesabından paylaştı magazin kulisleri çalkalandı.

RESİMLERİ BÜYÜTMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYIN

Sibel Can ile Hakan Ural’ın kızları Melisa Ural’dan dikkat çeken paylaşım geldi. Melisa Ural bir süredir iş insanı Alaattin Kadayıfçıoğlu ile aşk yaşıyordu.

Geçtiğimiz aylarda abisi Engincan Ural’ın düğününde boy gösteren genç çift Melisa Ural ile Alaattin Kadayıfçıoğlu evleniyor mu?

 

Takvim’in haberine göre; Sibel Can’ın gözbebeği kızı Melisa Ural son olarak sosyal medya hesabından paylaştığı video ile sevgilisinin doğum gününü kutlarken romantik organizasyonun aslında evlilik teklifine ait olduğunu yüzük ayrıntısı ele verdi.

İşte Alaattin Kadayıfçıoğlu’nun sürpriz evlilik teklifinde bulunduğu Melisa Ural’ın mutlu anları…

Melisa Ural “Birthday boy” paylaşımı yaptı ama romantik kutlamanın sonu evlilik teklifine vardı.

Alaattin Kadayıfçıoğlu2nun elindeki yüzük kutusu “sürpriz evlilik teklifi mi?” sorularını akıllara getirdi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ