Kadınlar Sitesi

Semiramis Pekkan vefat eden oğlu hakkında konuştu

Semiramis Pekkan, henüz 5 yaşındayken hayatını kaybeden oğlu Emir hakkında konuştu. Sanatçı, “O ciddi kayıpta, Allah’ımla konuştum ‘Bana haksızlık olmuyor mu?’ diye. Bunun haksızlık değil yaşanması gereken bir şey olduğunu anladım” dedi.

Semiramis Pekkan, YouTube kanalında hayatına dair merak edilenleri anlattı.

Pekkan, Ercüment Karacan’la evliliğinden 1979 yılında dünyaya gelen Emir adındaki oğlunun 5 yaşındayken lösemi hastalığı nedeniyle vefat etmesi hakkında da konuştu.

Sanatçı, “Hiç haksızlığa uğradınız mı? Bu durumlarda tepkiniz ne olur?” sorusuna şu yanıtı verdi:

“Zaman zaman haksızlıklara uğrayabiliyorum. O ciddi kayıpta mesela Allah’ımla konuştum ‘Bana haksızlık olmuyor mu?’ diye. Orada ciddi haksızlığa uğradığımı düşündüm. Çünkü ilk üzüntü ile anlayamadım. Daha sonra bunun haksızlık değil yaşanması gereken bir şey olduğunu anladım.”

Semiramis Pekkan, yalnızlığın çok güzel bir duygu olduğunu söyledi ve ekledi:

EN ACI YALNIZLIK KALABALIKLARIN İÇİNDEKİ

“Fakat benim için en acı yalnızlık kalabalıkların içindeki. Çok hissetmişimdir bunu. Ama tatile yalnız başıma gitmem. Güzel bir şey yaşayacaksam arkadaşlarımla paylaşmayı severim.”

Sanatçı, mevsimlere göre kıyafetlerinin renginin de değiştiğini belirtti:

“Kışın pembe giymem. Renkleri mevsimlere göre kullanmayı seviyorum. Kışın griler, beyazlar. Beyaz benim baş rengim. Belki de benim hemşire veya doktor olmam lazımdı. Pembe rengi de yazın kullanmayı çok seviyorum.”

Semiramis Pekkan, zekasıyla övündüğü oğluyla bir araya geldi

Ajda Pekkan’ın bir dönem oyunculuk yapmasıyla adından söz ettiren kardeşi Semiramis Pekkan, daha önce “Zekası Einstein’dan bile yüksek çıktı” dediği oğlu Zoran Lalvani’yi gösterdi.

Güzelliği ve fiziği ile yıllara meydan okuyan Pekkan kardeşlerden Semiramis Pekkan, sosyal medya hesabından zekasının Einstein’dan bile yüksek çıktığını söylediği oğlu ile çektiği videosunu yayınladı.

OĞLUYLA EV HALLERİNİ GÖSTERDİ
Özel hayatını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden Semiramis Pekkan, Hintli hayat arkadaşı Gulu Lalvani’den olan oğlu Zoran Lalvani hakkında daha önce yaptığı açıklamada “Zekası Einstein’dan bile yüksek çıktı. Fakat ağzını açıp bu konuda tek kelime söylemez. Günde 45 gazete okuyor” demişti. Pekkan, gözlerden uzak bir hayat yaşayan oğlu ile bir araya gelerek video çekti. YouTube kanalında videolar yayınlayan ünlü isim, oğluyla da ev hallerini paylaştı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ