Kadınlar Sitesi

Balık Burcu kadını

 

Balık Burcu kadını

 

Balık Burcu Kadınının Özellikleri;

Balık burcu kadını hırslıdır, tuttuğunu koparır, çekicidir, sempatiktir. Bu burç insanları sabırlı, eli açık ve duyarlılıklarıyla ön plandadır. Hayal dünyaları çok geniştir. İkna kabiliyetleri yüksektir. Mizah duyguları güçlüdür, esprilidir. Burcun simgesi olan iki balık çift karakteri simgeler, bu yüzden tepkilerini her zaman kestirebilmek zordur. Kızmaz dediğiniz anda kızıp, buna kızar dediğiniz anda da olgunlukla karşılayıp şaşırtabilirler. Kimi zaman çok karamsar olabilirler. Alıngandırlar çabuk kırılabilirler. Kıskanç yapıları vardır. Her konuda iyi olmak isterler ve bunun için ellerinden gelen çabayı gösterirler. Bakımlı olmaya önem verirler toplum içinde dikkat çekmeyi severler. Sezgileri kuvvetlidir. Dağınıktırlar.

blank

Balık Burcu Kadının İş Hayatı;

Balık Duygusal ve kendi dünyasında yaşamayı sevdikleri için çalışmayı sevmezler. Yardımseverliği ve kolay idare edilmelerinden dolayı iş arkadaşları tarafından sevilen kişilerdir. İdeallerine ulaşmak için elinden geleni yapan Balık burcu, başarısızlıklar ve olumsuzluklar karşısında kendilerini kapatırlar. Balıkların yaratıcı gücü yüksektir ve bu yaratıcılığı kullanabileceği, kendini özgür hissedebileceği işlerde çalışmalıdırlar. Aktörlük, dans, yazarlık, balıkçılık, denizcilik, fotoğrafçılık onlar için uygun mesleklerdir.

 

 

Balık Burcu Kadınının Aşk Hayatı;

Balık burcu kadının ilk bakışta büyüleyicidir. Yumuşak, kibar bir tarzı vardır. Bir Balığın gönlünü kazanmanın en iyi yolu dış görümüne özen gösterdikleri için bu konuda iltifat etmektir. Ya da onun yaptıklarının takdir etmektir. Balık burcu kadını çok iyi bir âşık, duygusal bir sevgili olabilirler fakat evlilikteki gündelik sorunlar onlara göre değildir. Balık kadınına nazik ve sevginizi yoğun bir şekilde gösterebilirseniz sevdikleri için her şeyi yapabilecek kapasitede olduklarını göreceksinizdir. Bir kere sevip bağlandığı zaman tüm dünyasını eşlerine göre ayarlarlar.

Balık kadınının Sağlığı;

Balık burcu ayakları ve ayak parmaklarını yönetir. Ayakkabılarının sıkması bile onları hasta edebilir. Ayakta deformasyon oluşturan rahatsızlıklar, şişlikler, gut, akciğerde ve kemiklerde problemler Balıklarda sık görülmektedir. İlaçlara karşı hassas yapıları vardır. Duygusal yapıya sahip olmalarından dolayı sinir sistemleri kolay yıpranır ve bunun devamında psikolojik rahatsızlıklar yaşayabilirler.

20 Şubat – 20 Mart

Gurubunuz: Su

Uğurlu gününüz: Perşembe

Uğurlu sayınız: 7

Uğurlu taşınız: Akvamarin

Uğurlu renklerini: Deniz mavisi, yeşilimsi mavi, gümüş

En belirgin özelliğiniz: Merhamet

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ