Kadınlar Sitesi

Kova Burcu kadını

 

Kova Burcu kadını

Kova Burcu Kadınının Özellikleri;

Kova burcu kadını özgürlüğüne düşkündür, kısıtlayacak durumlardan uzak dururlar. Kararlı yapıları sayesinde istediklerini elde etmekte zorlanmazlar. Beceriklidirler. Neşeli ve keyifli kişilerdir fakat değişken yapıları da göz önünde bulundurulmalıdır. İnsan sevgileri yoğundur ve insanlar için bir şeyler yapmaktan zevk alırlar, yardımseverdirler. Kovalar dik kafalıdırlar. Kova kadını akılcıdır ve karşılaştıkları problemlere hızlı çözümler bulabilirler.

blank

Kova Kadınının İş Hayatı;

Maddiyata çok önem vermeyen kova zevk için çalışmayı sever. İnsanlara onla sevgisinden dolayı topluma faydalı olacak işlerde çalışırlar. İnandığı ve istediği amaca ulaşmak için asla yılmadan çalışırlar,  yılmak nedir bilmezler. Basit tek düze olan işler onları sıkar, bağımsız ve yaratıcılıklarını kullanabilecekleri alanlarda çalışmayı seçerler. Sıkıcı işlerde harcanırlar bu kişiler Bilim Adamı olarak doğarlar. En başarılı olacakları meslekler, Bilim adamı, öğretmen, yazar, sosyal hizmetler, astronom, arkeolog, ya da mucitlik.

Kova Kadını Aşk Hayatı

Kova’lar karşı cinse çekici, farklı ve esprili gelir. Kova’lar yaşamlarını kendilerine göre düzenlerler. Kimisine çılgınlık olarak gelebilen düşünceleri kolayca uygulayabilirler ve hayata geçirirler.Flört etmekten hoşlanırlar.Kova burcu kıskanç ve çok duygusal olamazlar ve partnerinin de bu duygularda yoğun olmasını istemezler ,kıskançlık yapan kendisini kısıtlayan ilişkilerden uzak dururlar.Fazla duygusallık onları yorar ,yapıları buna müsait değildir.kovanın ilişkiye başlaması için zamana ihtiyacı vardır çünkü güven problemi yaşarlar.kendilerini kolay teslim etmezleri kolay kapılmazlar.Akıllı bir eş ararlar.Aradığı özellikleri bulduğunda ise partnerine sonuna kadar sadıktır, aynı sadakati da beklerler.

 

 

Kova Kadınının Sağlığı;

Kova burcu dolaşım sistemini yönetmektedir. Sağlık konusunda en büyük problemleri düşmeler, burkulma, ezilmeler, varis, sinirler rahatsızlıklar, kan zehirlenmeleri, kalp zayıflığı olabilir. Zihinsel yetenekleri sayesinde hastalığı iyi tanıdıktan sonra fazla zarar görmezler. Kovalar genel olarak kendilerine iyi bakarlar, temiz havada yürüyüşlerden hoşlanırlar. Ayrıca kova burcu baldırları, dişleri, sindirim sistemini de yönetmektedir.

21 Ocak – 19 Şubat tarihleri arasında;

Gurubunuz: Hava

Uğurlu gününüz: Pazar

Uğurlu sayınız: 4 ve 8

Uğurlu taşınız:  Ametist, yeşim

Uğurlu renklerini:  Koyu mavi, karışık renkler ve tonlar

En belirgin özelliğiniz: İşbirliği

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ