Kadınlar Sitesi

Aslan burcu erkeği

Aslan burcu erkeği

Aslan burcu erkeğinin özellikleri

Aslan burcu erkeği, lider ruhlu, merhametli, gururlu, onurlu dik başlı bir erkektir. Kendisini ilgilendiren veya ilgilendirmeyen herşeye karışması yüzünden, çevresi iki insanlar tarafından eleştirilir. Her zaman kim istedin olmasın ister, bu sebeple biraz egoist yapıdadır. Dost canlısı olan aslan burcu erkeği, çoğu zaman dostlarından darbe yer. Özgürlüğüne çok düşkün olan aslan burcu erkeği, kendisine karışılmasından, yönetilmekten, eleştirilmekten hiç hoşlanmaz. Kendisine olan fazla güveni ile çoğu zaman etrafına karşı kibirli tavırlar sergiler. Çok savurgan bir yapıya sahip olan aslan burcu erkeği, maddi yatırım yapmayı beceremez.

Aslan burcu erkeğinin iş hayatı

Astan burcu erkeği, yaptığı işin lideri kendisi olmasını ister. Asla emir altında çalışamaz,  emrinde olan bir çok insanı yönetebilir. Aslan burca erkeği risk almayı hiç sevmez. Sebeple ticaret hayatında başarılı olamaz. Hastam bura her ki kimse tarafından yapılmamış olan işleri yapmayı başarmayı tercih eder. Farklı olmayı fark edilmeyi sever. Bu yüzden iş hayatında en orijinal fikirler aslan burcu erkeğinden çıkar.

blank

Aslan burcu erkeğinin aşk hayatı

Aslan burcu erkeğe, yapısı gereği aşk hayatında da tek sözün kendisini olmasın ister. İtaat eden kadınlardan hoşlanır. Az konuşan ağır kanlı kadınla ilgisini çeker. Kendisinin daha başarılı kadınlardan hoşlanmaz. Toplum içersinde kendisinden daha çok dikkat çeken kadını, aşk hayatında istemez. Aslan burcu erkeği, sahiplenmeyi sever,bu sebeple özgürlüğüne düşkün kadınlarla yapamaz.

Aslan burcu erkeğinin sağlığı

Aslan burcu erkeğinin kol ve bacak kasları çok kuvvetlidir. Genellikle sorun çıkaran organları sinir sistemidir. Sinirli  biri yapıya sahip olan aslan burcu erkeği, bu huyu yüzünden zaman zaman strese bağlı kalp ve tansiyon hastalıkları yaşayabilir.

Aslan burcu erkeği 23 temmuz ile 22 ağustos arasında doğmuştur ve uğurlu günü pazar, olma sayısı dört, uğurlu rengi turuncudur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ