Kadınlar Sitesi

Yengeç burcu erkeği

Yengeç burcu erkeği

Yengeç Burcu erkeğinin özellikleri;

Yengeç burcu erkekleri, oldukça duygusal ve duyarlı erkeklerdir. Erkekler ağlamaz söz yengeç burcu erkekleri için geçerli değildir. Çok kırılgan, çok naif bir karaktere sahip olan yengeç burcu erkekleri, aynı zamanda çok da alıngandırlar. Bu alıngan huyları onlar zaman zaman kaprisli bir erkek moduna sokabilir. Genelde neşeli, güler yüzlü tavırları ile dikkat çekerler. Eğlenceye ve gece hayatına çok düşkündürler. Bu sebeple asla birikim yapamazlar. Kazançları eğlence hayatında yiyip tüketebilirler. Yengeç burcu erkekleri eleştirilere kapalı ve umursamaz bir karaktere sahiptirler. Asla kimsenin öğütlerini, eleştirilerini dikkate almazlar. Kimseyle bu konuda tartışmazlar. Karşısındakinin eleştirilerini dinlerler ama kendi bildiklerini yapmaya devam ederler.

blank

Yengeç burcu erkeğinin iş hayatı;

Yengeç burcu erkeği aslında pratik zekâlı bir erkektir. Bu pratik zekâları sayesinde her işi kolaylıkla kavrayabilirler. Çok çabuk bir işe adapte olabilirler. Ama işin ciddiyeti, kuralları, zorunlulukları yengeç burcu erkeğini sıktığı için çok fazla iş değiştirirler. Tek bir iş de istikrar gösteremezler. Bunun sebeplerinden bir diğeri ise emir altına girmeyi sevmiyor olmalarıdır. Kendisine emir verildiği, yönlendirildiği zaman karşısındaki kişi ile tartışmaya girmezler ama emirleri veya yönlendirmeleri de yerine getirmezler. Bu sebeple çok sık istifa ederler veya çok sık işten kovulurlar. Eğlenceye çok düşkün olan yengeç burcu erkeğinin en başarılı olduğu ve uzun süre çalıştığı iş sektörü eğlence sektöründeki işlerdir.

Yengeç burcu erkeğinin Aşk hayatı;

Yengeç burcu erkeği çok duygusal ve naif bir yapıya sahip olmasına rağmen asla tek eşli bir yaşam süremezler. Gönüllerinde her zaman birden fazla kadın vardır. Birden fazla kadına aynı anda âşık olduğunu, birden fazla kadını aynı anda sevdiğini düşünür. Aldatmaya çok meyillidir ve genellikle terk edilme sebebi hayatındaki kadınları aldatmış olmasıdır. Biten her ilişkisinin ardından ağlayacak kadar üzülür, geri dönmesi için çaba gösterir. Ancak geri dönen sevgilisini ilk fırsatta yine aldatabilir.

Yengeç burcu erkeğinin sağlığı;

Yengeç burcu erkeklerinin kemik yapılarını genelde çok incedir ve az gelişmiştir. Bu sebeple sık sık kemik ağrıları çeker, geçirdiği ufak kazalarda bile kolu veya eli kırılabilir. Mideleri çok hassastır ve gastrit hastalığı çekerler.

Yengeç burcu erkekleri 22 Haziran – 22 Temmuz tarihleri arasında doğmuştur ve uğurlu günleri pazartesi, uğurlu sayıları 2, uğurlu taşları ay taşıdır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ