Kadınlar Sitesi

Masum güzelliğini kötü alışkanlıklar yıktı: ‘TV’ye çıkıp çocuklarımızı korkutma’ diyorlar

Rol aldığı bir TV dizisiyle çocuk yaşta ün kazanan oyuncunun kötü alışkanlıkları, onun fiziksel görüntüsünü de ruh sağlığını da yıktı. Şimdi, aradan geçen bunca yılın ardından sağlığına da görüntüsüne de yeniden kavuşmaya çalışıyor.

YÜZÜNE KABURGA YERLEŞTİRİLECEK
Kamera karşısında kazandığı paranın büyük bir bölümünü uyuşturucunun da yer aldığı hızlı hayatına harcayan oyuncu, Estetik operasyon geçirip yüzüne kemik nakli yaptırmak istiyor. Bunun nedeni ise seyircinin sosyal medya üzerinden kendisine yağdırdığı hakarete varan eleştiriler.

Yıllar önce, henüz 16 yaşındayken kamera karşısına geçtiği EastEnders adlı dizi, Danniella Westbrook’un hayatında bir dönüm noktası oldu. Bir anda yıldızı parlayan Westbrook, elde ettiği şöhreti hakkıyla taşıyamadı. Bu şöhret sarhoşluğu ile hızlı bir hayat sürdürmeye başlayan oyuncu bir süre sonra Uyuşturucu alışkanlığına kapıldı. İşte bu da onun fiziksel görünümünü, özellikle de yüzünü bozdu.

BUGÜNE KADAR BEŞ KEZ ESTETİK OPERASYON GEÇİRDİ
Bugüne kadar beş kez estetik operasyon geçiren Danniella Westbrook şimdi “bir umut” diyerek bir kez daha bıçak altına yatmaya hazırlanıyor. Öncelikli isteği ise yüzünü düzelttirmek. Çünkü görüntüsü ve buna yönelik olarak yapılan acımasız yorumlar onun kendine güvenini de yerle bir ediyor.

‘ÇOCUKLARIMIZ SENİ GÖRÜNCE KORKUYOR’
48 yaşındaki iki çocuk annesi Danniella Westbrook, sosyal medyada birçok insanın görüntüsü yüzünden kendisini eleştirdiğini söyledi. “İnsanlar bana çok çirkin göründüğümü, bir uyuşturucu bağımlısı olduğumu ve sonunda gidip kendimi öldürmem gerektiğini söylüyor. Bunun yanı sıra EastEnders dizisine dönmediğim için memnun olduğunu belirtenler de var. Çünkü çocuklarının, benim yüzümü TV’de gördüklerinde korktuğunu ileri sürüyorlar” diye konuştu.

‘DÜNYAYLA YÜZLEŞMEK DE İSTEMİYORUM’
Danniella Westbrook, kendini iyi hissediyormuş gibi davrandığını da sözlerine ekledi. Aslında hayatında sürdürdüğü her tür mücadelenin kendisini mutlu hissettirdiğini söyleyen Westbrook buna rağmen “içinde bir yerlerde durumun böyle olmadığını ve bu yüzden giderek yalnızlaştığını” sözlerine ekledi. Westbrook “Bazen sabah uyanıyorum ve o gün ölmek istemediğimi düşünüyorum. Ama dünyayla yüzleşmek de istemiyorum” diye konuştu.

Daha önce, ilk kez k*kain kullandığında 14 yaşında olduğunu itiraf eden Westbrook’un bu kötü alışkanlığı için yıllar içinde 25 bin sterlinden fazla para harcadığı düşünülüyor. Bunun ona verdiği tek zarar da maddi değil üstelik. Burnu başta olmak üzere yüzündeki bazı kemikler de bu yüzden ufalanıp zarar gördü. Anlattığına göre Westbrook, başlarda sürdürdüğü hızlı hayat yüzünden, uyuşturucu alışkanlığının kendisine verdiği zararı umursamadı.

YÜZÜNE KEMİK NAKLİ YAPILACAK
Her ne kadar estetik operasyonla yüzünü düzeltmeyi düşünse de bunu kendisine yönelik ağır eleştiriler yüzünden yapmayacağı konusunda ısrarlı Westbrook. “Başkaları eleştirdiği için değil ama kendim de görünüşümden mutlu olmak için bunu yaptıracağım. Ayrıca burnumdan kaynaklı nefes almamla ilgili bazı sorunlar da var.” Daniella Westbrook bu yüzden nisan ayının sonunda büyük bir operasyon geçireceğini söyledi. Westbrook, kaburga kemiklerinin alınıp yanaklarına yerleştirileceğini belirtti.

KÖTÜ ALIŞKANLIĞINA GERİ DÖNMEMEK İÇİN
Danniella Westbrook, kötü alışkanlığını bıraktıktan sonra sürekli yaşadığı Essex’ten ayrılıp Kuzey York’ta bir köyde yaşamaya başladığını da sözlerine ekledi. Büyük şehirde yeniden uyuşturucu kullanmaya başlaması kolay olacağı için yeni bir hayat tarzına geçmek istediğini de sözlerine ekleri Westbrook.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ