Kadınlar Sitesi

Yengeç burcu kadını

Yengeç burcu kadını

Yengeç Burcu kadınının özellikleri;

Yengeçler duygusallığı ve duyarlılığı ön planda olan kişilerdir. Bu burç en çok kadınlara yakışmaktadır çünkü yuvayı simgeler ve yengeçler yuvalarına çok düşkünlerdir, oldukça evcimenlerdir. İyi kalpli, yardımsever, neşeli, anlayışlı ve düşüncelidirler, fakat sebepsiz bir anda bile somurtkan ve alınganlaşabilirler. Karmaşık yapıya sahiptirler. Sorumluluklarına oldukça bağlıdırlar ve bu sorumluluğu karşısındaki kişiden de beklerler. Yengeçler fazlasıyla kuruntulu olurlar buda onları fazlasıyla yorar. Genel olarak anaç bir mizaçları vardır ve ideal anneler bu burca sahiptirler. Eleştirilmekten hoşlanmazlar bu yüzden olumsuz olan yönlerini kabul etmekte pek de başarılı değildirler.

Yengeç burcu kadının iş hayatı;

Kırılgan ve hassas olan yengeçler iş yaşantısında da bu özelliğini gösterir. Hedefe direkt olarak değil etrafında dolanarak şartları anlayıp güvende olduğundan emin olduğunu bilmek ister. Liderlik özelliği de taşırlar. Çalışma ortamında güven, uyum ve huzuru sağlamak için yengeçler ellerinden geleni yaparlar. Sevilen bir iş arkadaşı ve patrondur. En tipik meslekleri yeme- içme, otel ve gıda alanlarıdır. Esirgeyen yapısı nedeniylede öğretmen, dadı, hemşire ve doktor uygun mesleklerdir. Emlak ve denizcilikte sevecekleri mesleklerdir.

Yengeç burcu kadınını Aşk hayatı;

İlişkinin başlaması için ilk adımın gelmesini yengeçten beklememek gerekir çünkü oldukça utangaçtır ve direkt yaklaşamazlar. Aşkta pasif olmayı seçerler. Yengeçler reddedilmekten inanılmaz derecede korkarlar ve bunu yaşarlarsa cesaretlerini tekrar toplamaları uzun zaman alabilir. Yengeç burcu ilişkilerinde partnerine fazlasıyla sadıktır. Onu hayatının odak noktası haline getirebilir ve tüm dünyası o olabilir, fakat çok da kıskançtır. Aynı zamanda romantik ve nostaljik olurlar. Koruma duygusu ve şefkati çok yoğun kişilerdir. Çocuklar için en mükemmel ebeveynler bu burçtan çıkmaktadır.

Yengeç burcu kadını sağlığı;

Yengeç burcu anaçlığına bağlı olarak göğüs, göğüs kafesi, Kadın üreme sistemi, mide, sindirim sistemi ve pankreas üzerinde etkilidir. Çabuk endişelenmeleri ve insanlara kolay güvenmeleri sebebiyle psikolojik rahatsızlıklara yenik düşebilirler. Gastrit ile sindirim sorunları vücudun su toplaması, göğüslerde rahatsızlık, rahim hastalıkları çokça rastlanmaktadır. Bayanlarda hormon ve kanama düzensizlikleri ya da aşırı kanama tipik yengeç özelliği olmaktadır. Fazla endişeli ve kuruntulu olmasından dolayı sinirsel kaynaklı gastrit problemleri yaşarlar.

22 Haziran – 22 Temmuz tarihleri arası;

Gurubunuz: Su

Uğurlu gününüz: Pazartesi

Uğurlu sayınız: 2

Uğurlu t aşınız: Yakut, Ay taşı

Uğurlu renkleriniz: Beyaz, gümüş, beyazımsı, gri

En belirgin özelliğiniz;  Sadakat

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ