Kadınlar Sitesi

Yay Burcu kadını

Yay Burcu kadını

Yay Burcu Kadının Özellikleri;

Yay burcu kadınları içtenlik ve iyimserlikleri ile ön plandadırlar. Alımlı, kültürlü, neşeli, hassas ve kırılgandırlar. Ama aynı zamanda da affedicidir. Kavrama yetenekleri ve becerileri gelişmiştir ve bunun sayesinde her işin üstesinden kolaylıkla gelirler. Özgürlüklerine düşkünlerdir,  emir almaktan hoşlanmazlar. Risk almayı severler ve yaptığı hatalardan kendilerine dersler çıkarmayı da iyi bilirler. İçten ve iyimser yapılarından dolayı arkadaş çevresi geniştir, kolay arkadaş bulurlar. Hemen sinirlenen fakat bir o kadar da çabuk sakinleşen yapıları vardır, onlara saman alevi denebilir. Araştırmayı, gezmeyi, seyahat etmeyi, değişik yerler görmeyi, yeni insanlar tanımayı, farklı kültürler öğrenmeyi severler. Para konusunda fazlaca cömerttirler bu yüzden bu burç insanına savrukta denebilir. Araştırmaya ve öğrenmeye açık kişilerdir. İlgilerini çekmeyen konularda sıkıldıklarını belli etmekten asla kaçınmazlar.

Yay Burcu Kadınının İş Hayatı;

Yaylar gezmeyi ve seyahati sevdiklerinden dolayı onları ofis içi işler yerine dışarı ile bağlantılı olan organizasyonlarda görev almak daima mutlu edecektir. Ofis dışında her ortamda çalışabilirler fakat dar, sıkışık ve karanlık ortamlar verim kaybına yol açar. İkna yeteneği yüksek olan yay burcu satış konusunda oldukça başarılı olur. Öğrenmeye açık oldukları için ve bilgiye önem vermelerinden dolayı akademik kariyerde de önemli başarılar kazanırlar. Yayların veriminin çok olması için kendilerini rahat hissetmeleri ve özgürlülerinin kısıtlanmamış olması gerekmektedir, bu şartlar sağlandığı ortamlarda çalışan Yay Burcu büyük başarılara imza atacaktır. iyi bir öğretmen, avukat, profesör, sporcu veya seyahat acentesi olurlar.

Yay Burcu Kadınının Aşk Hayatı;

Yaylar aşkı ve hayal kurmaya bayılır, heyecan dolu, ihtiraslı ve romantik olan Yaylar bağlı kalmaktan hoşlanmadıkları için aşkı macera veya mücadele gibide görebilirler. Partnerinden başlangıçta etkilenmezse ilişkisine devam edemez.ilişkilerinde de yaşamda olduğu gibi net ve dobradırlar, bu durum zaman, zaman karşısındakini rahatsız etse de kötü niyetli olmadığını bilirler.Aradığı aşkı bulduğu anda Yayların ilişkiden istediği eşine sadık kalabilmektir.Fakat gezip dolaşmayı sevmeyen evine düşkün bir insanla   kıskanç insanlarla asla bir araya gelemez ilişki yürütemezler.Bu şekildeki insanlar onların doğasına aykırıdır ve uyum göstermeleri mümkün değildir.

Yay Kadınının Sağlığı;

Baldırlar, bacaklar, kalçalar, uyruk kemiği, siyatik sinirleri yay burcunun hâkimiyeti altındadır. Aynı zaman da Karaciğer de Yay’ın etsisindeki organımızdır. Gezme merakından dolayı da, çıban, dolama ve ateşli mikrobik rahatsızlıklar dışında düşmeler kaynaklı incinmelerde yaşarlar. Farklı kültürlerin yiyeceklerine merakından dolayı sindirim sisteminde rahatsızlıklar yaşayabilirler. Romatizmal ağrılarda rahatsızlıkları arasında yer alır.

23 Kasım – 22 Aralık tarihleri arasında

Gurubunuz: Ateş

Uğurlu gününüz: Perşembe

Uğurlu sayınız 3

Uğurlu taşınız: Turkuvaz

Uğurlu renkleriniz: Mor, menekşe moru

En belirgin özelliğiniz: Canlılık

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ