Kadınlar Sitesi

Yay Burcu Erkeği

Yay Burcu Erkeği


Yay Burcu Erkeğinin Özellikleri;

Yay burcu erkekleri, iyimser tavırları, sakin huyları ile dikkat çeker. Kültürlü, ilim ve bilime önem veren araştırmacı kişiliği gelişmiş olan bir erkektir. Yay burcu erkeği asla kin tutamaz. Kendisine yapılan kötülükleri unutmasa da aşırı merhametli karakteri gereği fazlaca affedicidir. Pratik zekâlı bir erkek olan yay burcu erkeği, bir sorun ile karşılaştığı anda üzülmek, yakınmak veya şikâyet etmek yerine pratik zekâsını kullanarak bir an önce bu sorunun çözüm yolunu bulmaya çalışır. Yay burcu erkeği özgürlüğüne düşkün bir erkektir. Hiçbir konuda kısıtlanmaya, sınırılar içersine sokulmaya tahammül edemez. Hayatında risk faktörü her zaman var olan yay burcu erkeği, çoğu zaman deli cesareti göstererek birçok riske atılır ve çoğunlukla başarılı olur. Yay burcu erkeği tam bir dost canlısıdır. Bu sebeple sosyal çevresi çok geniştir. Çevresindeki insanlar tarafından sayılır sevilir. Normalde sakin bir yapıya sahip olan yay burcu erkeği, sinirlendiği zaman gözü hiçbir şeyi görmez. Seyahat etmeyi, yeni insanlar tanımayı, yeni yerler keşfetmeyi çok sever. Bu birazda maceracı ruhundan kaynaklanmaktadır.

Yay Burcu Erkeğinin İş Hayatı;
Yay burcu erkekleri seyahate düşkün olmalarından dolayı, bir büroya kapanıp sabahtan akşama kadar masa başında çalışacak bir erkek değildir. Yay burcu erkeği özellikle turizm sektöründe, pazarlama sektöründe çalışmayı tercih eder ve bu alanlarda daha başarılı olur. İkna kabiliyeti son derece kuvvetli olan yay burcu erkeği, satış – pazarlama sektöründe gayet başarılı bir personel grafiği çizer.

Yay Burcu Erkeğinin Aşk Hayatı;
Yay burcu erkeği, aşk hayatında son derece hayal perest bir yapıya sahiptir. Sürekli hayalindeki kadını bulmaya çalışır. Maceracı bir ruha sahip olduğu için, çok fazla ciddi ve uzun süreli ilişkiler kuramaz. Yay burcu erkeği dış görünüşe çok önem verir. Bakımsız bir kadına asla tahammül edemez. Sevgilisi ya da eşi artık gözüne çekici gelmemeye başlarsa sorunlar çıkarmaya başlar ve ilişkisinden soğur. Çok fazla gezip dolaşmaya düşkün bir erkek olduğu için, yay burcu erkeğinden hiçbir zaman evcimen bir eş olmaz. Kendisi çok kıskanç bir erkek değildir ve aşk hayatında da fazla kıskanılmaktan hoşlanmaz.

Yay Erkeğinin Sağlığı;
Yay burcu erkeği, sportmen bir yapıya sahiptir. Bu sebeple bedensel sağlık sorunları pek yaşamasa da, fazla inceleyici karakteri sebebiyle ruhsal sağlığı çabuk bozulur. Aşırı seyahat düşkünlüğü sebebiyle sık sık farlı alerji türleri, farklı yemek kültürleri sebebiyle sık sık mide hazımsızlık sorunları yaşar.
Yay burcu erkeği 23 Kasım – 22 Aralık tarihleri arasında doğmuştur ve uğurlu günü Perşembe, uğurlu sayısı 3 dür.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ