Kadınlar Sitesi

Yasemin Şefkatli’den, “İbrahim Tatlıses’in yüzünü koluna dövme yaptırıyor” iddiasına yanıt

Geçtiğimiz ay İdo Tatlıses ile evlenen Yasemin Şefkatli hakkında şaşırtıcı bir iddia ortaya atıldı. Şefkatli’nin, kayınpederinin yüzünü koluna dövme yaptıracağı öne sürüldü. Ünlü isimden söylentilere yanıt gecikmedi

Pandemi nedeniyle düğünlerini erteleyen İdo Tatlıses ile Yasemin Şefkatli, 7 Ekim’de evlenerek, hayatlarını birleştirmişti. 550 davetlinin katıldığı düğüne ünlü isimler akın etmişti.

Oğlunun düğününde hiçbir masraftan kaçmayan İbrahim Tatlıses, gelinine 450 bin TL değerinde bir altın kemer takmıştı.

‘DÖVME’ İDDİASI

Önceki gün Şefkatli ile ilgili şaşırtıcı bir iddia ortaya atıldı. Kayınpederi İbrahim Tatlıses’in yüzünün fotoğrafını koluna dövme olarak yaptıracağı söylentisi Şefkatli’yi sosyal medyanın gündemine taşıdı.

“BUNDAN BENİM NİYE HABERİM YOK!”

Çıkan haberler karşısında Yasemin Şefkatli, sessizliğini bozdu. İddiaları yalanlayan Şefkatli, “Ama bundan benim haberim yok.” açıklamasında bulundu.

DÜĞÜNDE NELER OLDU?

Tatlıses ve Şefkatli’nin nikahını Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç kıydı. Nikahta Nejdet Ulucan, Ethem Sancak, Kübra Şefkatli ve Şevket Demir nikah şahit oldu.

AİLE POZU

Çift, nikah öncesi aileleriyle birlikte objektif karşısına geçti. Ayşegül Şarlı, Sinan Şefkatli, Yasemin Şefkatli, İbrahim Tatlıses, İdo Tatlıses ve Derya Tuna mutluluk pozu verdi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ