Kadınlar Sitesi

Yuttuğu pil içindeyken patladı!

Meksika’nın kuzeybatısındaki Sonora Eyaleti’nde yaşayan İki yaşındaki Dylan Alejandro, geçen ay , Cananea’daki evinde ailesinin nefes alamadığını fark etmesi üzerine hastaneye kaldırıldı.

Yapılan tetkikler sonucunda küçük çocuğun pil yuttuğu ve pilin içinde patladığı anlaşıldı. Dylan’ın tedavisi hala sürüyor.

Meksika’nın kuzeybatısındaki Sonora Eyaleti’e bağlı Cananea’daki evinde yemek borusunu pil yutan iki yaşındaki Dylan Alejandro, durumun fark edilmemesiyle boğazına sıkışan ve orada patlayan pil sebebiyle şimdi yaşam savaşı veriyor.

AİLESİ PİLİ YUTTUĞUNU GÖRMEDİ!

Dylan pili yuttuğunda ailesi olayı görmemişti, ancak bir süre sonra onun nefes almakta zorlandığını fark ettiklerinde hızla yerel bir hastaneye gittiler. Hastanede yetkililer, yapılan tetkiklerin ardından Dylan’ın pil yuttuğunu açıkladı.

ANNESİ YAŞANANLARI TEK TEK ANLATTI

Sekiz çocuk annesi Nayeli Guadalupe Coronado Nino, yerel basına, oğlu Dylan’ın içindeki pilin patladığını ve sonra yemek borusunda şiddetli bir yanma ve akciğerlerinden birinde enfeksiyon yarattığını açıkladı.

KÜÇÜK ÇOCUK ŞİMDİ YOĞUN BAKIMDA!

Dylan, 23 Ekim’de sağlık görevlilerinin kanının artık oksijen işlemediğini söylemesinin ardından yoğun bakıma alındı. Küçük çocuğun ameliyat edilebilmesi için doktorlar onu vücudundaki oksijen seviyelerini daha stabil hale getirmek üzere tedavi ediyorlar.

Dylan’ın ailesi, sağlık sigortaları olmadığı için şimdi tedavi masraflarını karşılamak üzere çevrimiçi platformlar üzerinden mali yardım beklediklerini duyurdular.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ