Kadınlar Sitesi

Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu’nun kızları Lalin büyüdü: Babasının kopyası

Sekiz ay önce ikinci kızı Leyla’yı kucağına alan Sinem Kobal, Etiler’de objektife takıldı.

Uzun bir aradan sonra gece eğlencesinde görüntülenen ünlü oyuncu, “Uzun zaman oldu dışarı çıkmayalı.

Kenan evde, ben arkadaşlarımla bir araya geldim” dedi.

RESİMLERİ BÜYÜTMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYIN

KIZLARLA İLGİLENİYORUM

Kenan İmirzalıoğlu ile evliliğinden iki kızı dünyaya gelen Sinem Kobal, uzun bir aradan sonra gece eğlencesinde görüntülendi. Etiler’de bir mekânda aralarında Edis, Cemre Kemer ve Gülşen Aybaba’nın da olduğu dostlarıyla eğlenen ünlü oyuncu, “Çocuklar Kenan Bey’e mi emanet?” sorusuna gülerek şu yanıtı verdi: “Uzun zaman oldu dışarı çıkmayalı. Bizim kızlar peş peşe geldi. Onlar ile ilgileniyorum. Arkadaşlarımız ile bir araya geldik. Onun işi vardı ama şimdi evde.”

EKRANLARI ÖZLEDİM

Sinem Kobal, yakında ekranlara dönmek istediğini de dile getirdi. Ünlü oyuncu “Ekranlara ne zaman döneceksiniz” sorusuna “Leyla henüz 8 aylık olacak. Zamanı gelince döneceğim, özledim ben de. Doğru zamanda doğru projeye karar vermek istiyorum” yanıtını verdi.

Babasının kopyası

Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu’nun kızları Lalin önceki gün annesiyle birlikte gittiği oyun grubunda görüntülendi. Magazin Jokeri adlı Instagram hesabında fotoğrafı paylaşılan 3 yaşındaki Lalin’in babası İmirzalıoğlu’na benzerliği dikkat çekti.

2011’den beri

Sinem Kobal, Etiler’deki mekânda yakın dostları olan şarkıcı Edis, Hepsi grubunun eski üyelerinden Cemre Kemer ve klip yönetmeni Gülşen Aybaba ile buluştu.

Edis geceden kareleri Instagram hesabının hikâye bölümünde “2011’den beri” notuyla yükledi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ