Kadınlar Sitesi

Dilan Polat, eşinin doğum günü için 60 bin TL’ye pasta yaptırdı

Sosyal medya fenomeni Dilan Polat eşinin doğum günü partisi için 60 bin TL’ye pasta yaptırdı.

Gördüğü manzara karşısında neye uğradığını şaşıran Dilan Polat, pasta eşi ve kendisine benzemeyince isyan etti.

Hem iş insanı hem de sosyal medya fenomeni olan Dilan Polat, eşinin doğum günü için reklam tabelalarına fotoğrafını bastırdı ve 60 bin TL’lik büst pasta yaptırdı. Partide pastayı gören Dilan Polat, neye uğradığını şaşırdı.

Polat, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda “Ay ben de şok oldum da bak asla belli etmiyorum, eşimi sakinleştiriyorum. “

RESİMLERİ BÜYÜTMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYIN

“Pasta yapan hanımefendi harikaydınız. Gerçekten 60 bin TL ederi vardı cidden sağ olun. Neyse susuyorum, kimseyi üzmek istemem” dedi.

Açıklamalarına devam eden fenomen, “Sakın beni doldurmayın anında gaza geliyorum. O pastalara tam olarak 60 bin TL ödedim. Kara koca olarak pasta da bizi ayırması neyse…”

“O pastanın ne Engin’le ne de benimle alakası yok. Benim pastayı yapmasını istediğim hanımefendi normalde bina falan yapıyor ve çok başarılıydı. Kendimizi 10 gün önce zar zor araya sıkıştırmıştık.”

“Böyle bir şey beklemiyordum, pasta geldiğinde şoka girdim. O özel günü mahvetmek istemedim, sustum. Engin de kendi figürümüzü kesme fikrinden hoşlanmadı. Ama gerçekten herkes siz çok güldü. Susuyorsam ben de iş yaptığım ve sizi üzmemek için” şeklinde konuştu.

Pastanın yakından görüntülerini paylaşan ünlü isim, “Sabır Allah’ım şu pastaya verdiği parayı geç, özel gün nasıl harcanır onun çalışması yani bu pes. Neyse susuyorum daha da konuşmayayım dolmak istemiyorum, gaza getirmeyin beni” ifadelerini kullandı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ