Kadınlar Sitesi

Vildan Atasever ve Mehmet Erdem’den bebek müjdesi

Aşkları Bodrum’da ortaya çıkan ve iki ay önce evlenen Vildan Atasever ve Mehmet Erdem çiftinin bebek beklediği iddia edildi.

Kıvanç Tatlıtuğ ve stil danışmanı eşi Başak Dizer’in ardından bir bebek müjdesi de oyuncu Vildan Atasever (40) ile şarkıcı Mehmet Erdem (43) çiftinden geldi.

Bu yaz Bodrum tatilinde objektiflere yakalanarak aşkları belgelenen, geçtiğimiz eylül ayında aile arasında sade bir törenle evlenen ikilinin, bebek bekledikleri öğrenildi.

Takvim gazetesinden Doğan Savaş’ın haberine göre; Atasever ve Erdem, geçtiğimiz günlerde hastanenin yolunu tuttu. Hamile olduğunu öğrenen oyuncu ve müzisyen esi mutluluktan havalara uçtu.

Ünlü çiftin, henüz dört haftalık hamile olan Vildan Atasever’in nazar korkusu sebebiyle bu haberi şimdilik sadece aileleriyle paylaştığı öğrenildi.

Öte yandan Vildan Atasever ve Mehmet Erdem’in evlenmeden önce çocuk bekledikleri iddia edilmiş, daha sonra bu dedikoduların asılsız olduğu ortaya çıkmıştı.

Vildan Atasever’in, Beşiktaş Belediyesi tarafından kıyılan nikahtan saatler sonra Instagram hesabını ‘Vildan Atasever Erdem’ olarak değiştirmesi dikkat çekmişti.

Erdem ve Atasever, “Aile içerisinde kutluyoruz Pandemiden dolayı arkadaş çevremiz katılamadı. Daha sonra onlarla da bir kutlama yapacağız” açıklamasını yapmıştı.

İkili, sosyal medyadan birbirini takip etmeyerek ilişkilerinin gün yüzüne çıkmaması için çabalasa da Bodrum’da birlikte görüntülenmekten kurtulamamıştı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ