Kadınlar Sitesi

Esra Ceyhan’ın Kızını Görenler Gözlerine İnanamıyor

Esra Ceyhan, uzun yıllar boyunca ATV’de yayınlanan “Esra Ceyhan’la A’dan Z’ye” programı ile ekranlarda kendine özgü tarzıyla tanınmış bir sunucudur.

Programıyla büyük bir izleyici kitlesi elde etmiş ve bir ekran klasiği haline gelmiştir.Esra Ceyhan’ın son halini merak edenler onu sosyal medyada buldu..

İşte Esra Ceyhan’ın 16 yaşındaki kızı Ayşe…

RESİMLERİ BÜYÜTMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYIN

Merak edilen isimlerden olan Esra Ceyhan’ın son hali hayranlarını şaşırttı.Ceyhan paylaşımına ‘Dün Ayşe’min doğum gününü kutladık. Allah’ıma şükür… Daima söylerim; hamileliğimden bu yana ettiğiniz dualar, gönderdiğiniz sevgiler, paylaştığınız harika temenniler için sizlere daima gönül borcum var, sağ olun, var olun.

Güzel sunucu Esra Ceyhan uzun süredir ekranlardan uzak bir hayat sürüyor. 53 yaşındaki güzel sunucu Esra Ceyhan sosyal medyadan hayranlarıyla buluşmaya devam ediyor. Büyük bir takipçi kitlesi olan Esra Ceyhan sık sık paylaşımlarda bulunuyor.

Bir dönem ekranların vazgeçilmez yüzlerinden olan ünlü sunucu Esra Ceyhan’ın Barbaros Ceyhan ile evliliğinden dünyaya gelen 16 yaşındaki kızı Ayşe annesinin boyuna yetişti. Kızının fotoğrafını paylaşan ünlü sunucunun sosyal medya paylaşımı beğeni topladı.Bir klasik haline gelen Esra Ceyhan’la A’dan Z’ye adlı programın başarılı sunucusu Esra Ceyhan, geçtiğimiz günlerde son haliyle çok konuşulmuştu. Uzun süredir ekranlarda olmayan ünlü sunucunun hayli kilo aldığı dikkat çekmişti.

KIZINI PAYLAŞTI

Türk televizyonlarında bir dönemin vazgeçilmez isimleri arasında yer alan Esra Ceyhan, bu kez de kızı Ayşe ile gündeme geldi. 1992 yılında Barbaros Ceyhan ile evlenen ve 2009 yılında boşanan Esra Ceyhan kızı Ayşe ile fotoğrafını paylaştı. Ayşe’nin annesi ile benzerliği dikkatlerden kaçmadı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ