Kadınlar Sitesi

Terazi Burcu Kadını

Terazi Burcu Kadını

Terazi Burcu kadınının özellikleri;

Terazi burcu kadını güzel, cazibeli, yaşam dolu ve uyumlu yapısıyla dikkat çekmektedir. Güzellik anlayışı oldukça gelişmiş olan Terazi kadınının kendine has bir tarzı bulunmaktadır. İnsanlarla fikir alışverişini sever, hoşsohbettir. Terazi burçları güçlü bir adalet duygusuna sahiptirler. Herkese iyi davranmayı severler. Oldukları gibi görünürler ve öyle görünmeyi severler. Rahatlarına düşkündürler tembelliği ve keyif yapmayı severler ve zora gelmeyi sevmezler. Teraziler aynı zamanda çokta meraklıdırlar ve başkalarının yaşamına girmeyi severler. Zaman zaman bunun yüzünden zor durumlara düşseler de. Güzel şeylerden hoşlanırlar ve arkadaşları kendisinden daha fazla şeye sahip ise kıskaç olabilirler. Terazi kadını özgürlüğüne düşkündür ve kısıtlanmaktan hoşlanmazlar. Güvenilir ve iyi kalplidirler ve arkadaşlarını hayal kırıklığına uğratmazlar.

blank

Terazi Kadınının iş hayatı;

Adalet ve hak duyguları iş hayatlarında ön plandadır. Terazi kadını lider olmayı sever ve buna ulaşmak için elinden gelen çabayı gösterir. Kendindeki eksikleri tamamlayan bir iş arkadaşıyla çalışmak terazi kadını için idealdir. Estetiğe verdiği önem ve dış görünümündeki titizliği ve cazibesi iş yaşamında da bağlantılar kurmasında etkili olacaktır. Diplomatik bir yapıya sahip olan teraziler siyasette başarılı olurlar. Bunun dışında hak ve adalet duygusunun gelişmiş olmasından iyi bir hukukçu olabilirler. İnsan ilişlilerindeki başarısı ile de danışman, psikolog,  psikiyatr gibi mesleklerde de başarı sağlarlar.

Terazi kadınının aşk hayatı;

Terazi kadını sevmeyi ve sevilmeyi ister ve bunun içinde kendini tamamlayacak bir eş arar. Romantik yaradılışından dolayı duygusal ilişkilerinde çok başarılıdır. Aşk sözcükleri söylemekte üzerlerine yoktur. Biraz havai olan yapılarından dolayı dengesiz durumlarla karşılaştıklarında anında uzaklaşırlar. Bunu karşısındakini kırmadan ustalıkla yaptığı için çevresinde kimse hakkında olumsuz düşünmez. Terazi kadınının ilgisini ve dikkatini kazanmak için ona kompliman yapmalıdır, bu konuda samimiyete inanırsa ve ikna olursa ilk olumlu adım atılmış demektir. Her zaman her şeyin birinci sınıfını sever ve azıyla yetinmeyi istemez. Partnerinin de seçkin zevkleri olmasını ister. Lükse ve estetiğe olan merakı Terazinin yaşamının her alanında kendini gösterir.

 

Terazi Kadınının sağlığı;

Terazi burcunu yöneten Venüs tüm vücudun hormon sisteminin dengeli bir şekilde çalışmasını sağlar. Terazi burcu bedende lumbar bölgesini, böbrekleri yönetir. Sırtın alt kısmındaki ağrılara özelikle dikkat etmek gerekir. Beslenmede böbreklerin düzgün çalışması için yeterli miktarda sıvı almaya dikkat etmelidirler. Aynı zaman da teraziler baş bölgelerine dikkat etmelidirler. Baş ağrısı, migren ağrısı çekebilirler.

22 Eylül – 22 Ekim

Gurubunuz: Hava

Uğurlu gününüz: Cuma

Uğurlu sayınız: 6

Uğurlu taşınız: Opal

Uğurlu renkleriniz: Açık pembe, açık mavi, turkuaz

En belirgin özelliğiniz: Saygı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ