Kadınlar Sitesi

Selana Dizinde Oynayan Oyuncuların Şimdiki Hallerini Görmek İster misiniz

Selana Dizinde Oynayan Oyuncuların Şimdiki Hallerini Görmek İster misiniz ?
Selana dizinde oynayan oyuncuların şimdiki hallerini görmek istiyorsanız eğer galerimize göz atmanız yeterli olacaktır..
2000 yıllarının ortalarında başladığında özellikle çocukların ilgi ve beğenisini kazanan dizi oyuncuları, 1990 sonrası doğan nesil için anılar barındırıyor.. Dizide özellikle çocuk oyuncular seçilmişti ve fantastik konulara yer verilen o dizideki çocuklar şimdilerde büyüdüler artık hepsi bir yetişkin..
Şaşırtan bu değişime göz atacak olursak..
Cansu Demirci, İstanbul 1992 doğumlu Selin olarak baş karakter oyuncuların başındaydı, bu tür rollere alışkındı oyunculuğa Sihirli Annem de aldığı rol ile başlamıştı..
Cansu şimdilerde Yıldız Teknik Üniversitesinde Siyaset Bilimi ve Uluslar Arası İlişkiler okuyor..
Dilara Kurtulmuş en küçük oyunculardandı, 1998 yılında doğan Dilara Kurtulmuş bir daha TV de görülmedi..
Gizem Güven dizideki ismi Leyla olan güzel oyuncu 1994 yılında doğdu diziler yerine reklamlarda kendisini izliyoruz.. Oyunculuğunda büyük bir hayran kitlesi bulunan Güven dublajda yapıyor..
Hazal Şenel dizide Kıvılcım rolündeydi saf görüntüsü ve kıvırcık saçlarıyla çok sevildi..
104 de bölümde e boy gösteren oyuncu yan rol oynuyordu, 1991 doğumlu oyuncu son olarak 2009 da IV. Osman dizisinde ekranlarda görmüştük..
1985 doğumlu
Serkan Şenalp Leyla’ nın sevgilisi rolündeydi, daha sonra bir müzik kanalında sunuculuk yaptığını biliyoruz, son olarak Fatih Harbiye dizisinde gördük onu..

Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ