Kadınlar Sitesi

Oğlak Burcu Kadını

Oğlak Burcu Kadını

Oğlak Burcu Kadınını Özellikleri;

Oğlak kadını, hırslı, neşeli, evcimen, çalışkan ve dürüsttürler. Karamsar bir ruh haline sahiptirler ve bu yüzden duvarlar örüp kendilerine engeller koyarlar. Güçlüdürler ve böyle olmayı sevdikleri içinde ellerinden geleni yaparlar. Oğlak kadını realist ve mantık yolunda adımlar atmayı sever ve bu sayede de hemen karar verebilir. Mizahi yanları da olduk güçlüdür. Konuşmalarında fazla gereksiz cümleler kurmazlar lafları uzatmazlar fakat bu kısa cümleleri çok esprili ve keyifli olabilir. Geleneklerine bağlıdırlar, tutucudurlar. Hareketleri ölçülüdür. Daima kendisinden emin oğlak burcu kolay, kolay güvenmezler. Bilgi onlar için çok değerlidir, öğrenmeye açıktırlar,  kendilerini geliştirmek adına var güçleriyle çalışırlar.

blank

Oğlak Burcu Kadınının İş Hayatı;

Çalışkan ve üretken olan Oğlak burçları, Dikkatli ve planlı adımlarla hedefe ulaşmakta çok başarılıdırlar. Sabırlı ve dayanıklıdırlar zorluklar karşısında kolay, kolay yılmazlar ve hedefe ulaşana kadar yılmadan çalışırlar. Çalıştığı ortamlarda gözü işten başka bir şey görmediği için iş arkadaşlarıyla ilişkileri oldukça zayıftır. Rekabete açık olan ve iş ortamında rekabetten hoşlanan Oğlak burçları bu özelliklerinden dolayı “istenmeyen” olabilirler. İdareci ve lider vasıfları olduğu için organizasyonlarda başarılıdırlar. Meslek olarak Matematikçi, inşaatçı, mimar, mühendis, yönetici ve ekonomist olabilirler.

Oğlak Burcu kadınının Aşk Hayatı;

Oğlak burcu kadını için nezaket ve dürüstlük ön plandadır. Nazik olan beylerden hoşlanırlar, kaba insanlardan hoşlanmazlar ve uzak dururlar. Partnerini fazlaca sahiplenerek kendi istediği gibi olmasını isterler. Eşini seçerken çok özenlidir, hayatı, yaşamayı seven oğlaklar kendisi gibi sosyal yanı yüksek bir eş arar. Evlilikte sadık bir eştir, çocuklara iyi, sevecen bir anne olurlar. Karşı taraftan da beklediği aynı şekilde sadakattir. Ona bunu verdiğiniz zaman eşi için yapamayacağı fedakârlık yoktur.

Oğlak Kadınının Sağlığı;

Oğlak burcu iskelet sistemi, kemikler, ortopedik sorunlar, diş rahatsızlıkları çekerler. Romatizma ağrıları da çekerler. Kendilerine özen gösterirler fakat rahatsızlık anında hemen doktora ve ilaca başvurmazlar. Metanetlidirler ağrı ve acılarda sızlanmayı sevmezler kendi içlerinde yaşarlar rahatsızlıklarını. Oğlaklar diş problemine çok erken yaşlarda başlarlar. Özellikle hamilelik döneminde diş sağlığına daha çok özen göstermeleri gerekmektedir. Tırnak, deri ve saçlarında da problem yaşayan oğlaklar Kimyasal maddelerin yoğun olduğu deterjanlardan da uzak durmaya çalışmalıdırlar.

23 Aralık – 20 Ocak Tarihleri arası;

Gurubunuz: Toprak

Uğurlu gününüz: Cumartesi

Uğurlu sayınız: 8

Uğurlu taşınız: Lal

Uğurlu renkleriniz: Kurşuni, koyu kahverengi

En belirgin özelliğiniz; İnat

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ