Kadınlar Sitesi

Oğlak Burcu Erkeği

Oğlak Burcu Erkeği

Oğlak Burcu Erkeği Özellikleri;

Oğlak burcu erkeği,  neşeli, güler yüzlü, çalışkan bir erkektir.  Neşeli karakterlerinin yanında aynı zamanda karamsar bir ruha da sahiplerdir.   Çok çabuk bugün size kapılıp çok çabuk bunalıma girebilirler.   Üzüntülerin asla belli etmezler.  Problemlerini kimseyle paylaşmazlar.  Güçlü görünmeyi severler.  Oğlak burcu erkekleri,  duygularıyla değil mantıkları ile hareket ederler.   Gelenek ve göreneklerine son derece bağlıdırlar.  İnsanlara karşı şüpheci tavırlar sergilerler.  Kimseye tam anlamıyla güvenmezler.  Oğlak burcu erkekleri ilim ve bilime çok düşkündürler.  Araştırmayı ve öğrenmeyi çok severler.  Kendini geliştirmeyi,  ufkunu genişletmeye kendine yaşam tarzı olarak belirlemişlerdir.

Oğlak Burcu Erkeği İş Hayatı;

 Oğlak burcu erkekleri,  sürekli araştıran, öğrenen ve üreten bir erkektir.    İş hayatında son derece dikkatli,  titiz ve planlı programlı çalışmayı sever.    Disiplin iş hayatında oğlak burcu erkeği için çok önemlidir.  Tembel ve ciddiyetsiz kişilerle asla çalışamaz.  Siz çok hırslı bir yapıya sahip olan oğlak burcu erkeği,   bu sebeple çoğu zaman başarı elde etse de,  bazı zamanlarda hırsının kurbanı olur.   Tam bir iş kolik olan oğlak burcu erkeği,  iş ortamında rekabetten hoşlanır.  Bu sebeple iş arkadaşlarıyla arası sürekli açılır.  Oğlak burcu erkekleri için en uygun meslekler,  mimarlık, mühendislik, yöneticiliktir.

blank

Oğlak Burcu Erkeği Aşk Hayatı;

Oğlak burcu bu erkekleri,  bir son derece nazik ve nezaket sahibi insanlardır.  Çok fazla gülen, çok fazla konuşan kadınlardan hoşlanmazlar.  Kibar ve nazik kadınlara her zaman ilgisini çeker.  Oğlak burcu erkekleri sevgilisine veya eşine karşı çoğu zaman sahiplenici tavırlar sergiler.  Sevgisini ya da eşimin hayatını yönetmeye kadar abartır ve bu sebeple sürekli tartışma yaşar.  Son derece kıskanç bir erkek olan oğlak burcu erkeği,  aynı zamanda kıskanılmaktan da hoşlanır.  Oğlak burcu erkekleri eşine veya sevgilisine sadık bir erkektir.  Bu sebeple ihaneti asla affetmez.  Oğlak burcu erkeği iyi bir baba, iyi bir eş, evcimen bir erkektir.

Oğlak Erkeği Sağlığı;

Oğlak burcu erkekleri,  sık sık bel ağrısı, sırt ağrısı çekerler.  Üzüntü ve sıkıntılarını şöyle yansıtmadıkları için,  kendi içlerinde problem yaşar bu da onları depresyona götürür.

Oğlak burcu erkekleri 23 Aralık – 20 Ocak Tarihleri arasında doğmuş olup uğurlu günü cumartesi,  formu sayıları 8 dir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ