Kadınlar Sitesi

Safiye Soyman’ın herkesten sakladığı kızı ortaya çıktı

Kendi gibi şarkıcı Faik Öztürk ile evli olan Safiye Soyman’ın herkesten sakladığı kızı ortaya çıktı. 13 yaşında evlendirilen Soyman’ın iki çocuğu var.

Oğlu ile ilişkisi göz dolduran Soyman’ın herkesten sakladığı kızının fotoğrafları galerimizde.
blank
Safiye Soyman’ın herkesten sakladığı kızı ortaya çıktı. Faik Öztürk ile dillere destan bir aşk yaşayan Safiye Soyman kızı ile ilk kez kamera karşısına geçti. Harun Akaröz adında bir oğlu ve Ümran Akaröz adında bir kızı olan Safiye Soyman’ın kızını görenler şaşırıp kalıyor. Yeni şarkısının klipinde beraber kamera önüne geçen anne kız gündem oldu.

Faik Öztürk ile yaşadığı aşkla adını duyuran şarkıcı Safiye Soyman hayat hikayesi ile de dikkat çekiyor. Anneliği ile de dikkat çeken Safiye Soyman 13 yaşında evlendirildiğini söylemişti. O günleri şöyle anlattı: “Ablamın nişanlı olduğunu duyunca ‘bırakalım ablayı küçük kızı isteyelim’ diyorlar. Benim yaşım daha küçük, ‘küçükse yaşını büyütürüz, gelinimiz olsun’ diyorlar. Ablamdan daha görkemliydim, boylu poslu. Hiç ’13 yaşında’ demezsin. ‘Seni istiyoruz’ dediler. Annem ve babam, önce ‘o çok küçük, olmaz’ dediler.

Babam sordu bana, daha çocuğum anlamıyorum ki…. Babam beni verdi. 15 gün nişanlı kaldım, alelacele evlendirildim. Mahkeme kararıyla yaşımı büyüttüler. Nikah olmuyor çünkü, annenin babanın imzası gerekiyor… Hakim, babama, ‘Hoca efendi bakamadıysanız bırakın ben bakayım, parmak kadar çocuğu evlendiriyorsun’ dedi. Hayatım boyunca unutmam onu. Babam ‘yerin dibine girdiğim bir gündü’ dedi, çok üzülmüştü. Harun Akaröz adında bir oğlu ve Ümran Akaröz adında bir kızı olan Safiye Soyman’ın kızını görenler şaşırıp kalıyor. Yeni şarkısının klipinde beraber kamera önüne geçen anne kız gündem oldu.

“İşte 15 yaşında Safiye Soyman. Kızım Ümran 11 aylıkken” notunu yazmıştı. MS hastası olan oğluna düşkünlüğü ile bilinen Soyman’ın kızı magazin gündeminde çok yer almıyor. Ünlü müzisyen 46 yaşındaki kızı Ümran Akaröz ile kamera karşısına geçti. İşte Safiye Soyman’ın gözlerden uzak tuttuğu kızı Ümran… 13 yaşında evlendirilen Safiye Soyman çocuk yaşta yaptığı bu evlilikle iki çocuk sahibi oldu, 11 yıl sonra çocuklarının babası Ziya Akaröz’den boşandı. 60 yaşındaki ünlü şarkıcı, geçtiğimiz yıl sosyal medya hesabından bu fotoğrafı paylaşmış,

Sahnelerin keyifli isimlerinden biri olan ve gerek Faik Öztürk ile ilişkisi gerekse de söylediği şarkılar ile sık sık gündeme gelen Safiye Soyman’ın hayatı merak ediliyor. Safiye Soyman’ın genç yaşta sahip olduğu 2 çocuğu çok fazla gündeme gelmiyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ