Kadınlar Sitesi

9 yıl önce evlenip Azerbaycan’a yerleşmişti… Şarkıcı Doğuş boşanma kararı aldı!

Ünlü şarkıcı Doğuş, 2014 senesinde evlendiği Azerbaycanlı sunucu Hoşkedem Hidayetkızı’ndan boşanma kararı aldı. Bu evlilikten 2 çocuğu bulunan Doğuş’un ayrılık nedeni ise şaşırttı.

2014 yılında Azerbaycan’ın Müge Anlı’sı olarak tanınan Hoşkedem Hidayetkızı ile dünya evine giren ünlü şarkıcı Doğuş’tan üzen haber geldi. Doğuş ile Azeri eşi Hoşkedem Hidayetkızı’nın ayrıldığı belirtildi.

DOĞUŞ İSTANBUL’A GERİ DÖNDÜ
Mehmet Üstündağ’ın haberine göre; Evlendikten sonra Azerbaycan’a yerleşen ünlü sanatçı, eşinin ailesiyle yaşadığı sorunları aşamayınca İstanbul’a geri döndü. Karısını ve çocuklarını bırakıp dönen Doğuş’un boşanmaya kararlı olduğu gelen bilgiler arasında. Şarkıcı, Instagram’dan eşinin fotoğraflarını silerek, takibi de bıraktı.


DOĞUŞ KİMDİR?
Orhan Baltacı, ya da tanınan adıyla Doğuş 30 Haziran 1974 yılında Almanya’da dünyaya geldi. Doğuş, 30 Haziran 1974’te Almanya’da doğdu. Aslen Rize, İkizdereli olan şarkıcı 4 yaşına kadar Almanya’da yaşadı. 4 yaşında ailesiyle birlikte Türkiye’ye taşındı. Aile içi sorunlarından dolayı evden kaçtı ve çocuk yaşta sokakta yaşamaya başladı. Çeşitli zorluklarla karşılaştı. Adını “Doğuş” olarak değiştirdi. Survivor’da yarıştı. 2014 yılının Kasım ayında Azerbaycanlı sunucu Hoşkedem Hidayetkızı ile evlendi ve ikiz çocukları var.

DOĞUŞ’UN AZERİ EŞİ HOŞKEDEM HİDAYETKIZI KİMDİR?
Hoşkedem Hidayetkızı, 13 Ocak 1974 doğumlu. Ülkesinde Sen Tek Değilsin isimli program yapan Doğuş’un eşi Azerbaycan’ın en ünlü kadın spikerlerinden biridir. Azerbaycan’ın Müge Anlı’sı olarak tanınıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ