Kadınlar Sitesi

Kova Burcu Erkeği

Kova Burcu Erkeği

Kova Burcu Erkeğinin Özellikleri;

Kova burcu erkeği, son derece özgürlükçü bir yapıya sahiptir. Kova burcu erkeği asla himayeniz altını alamazsınız. Yönetilmekten, emir altına girmekten, sorgulamaktan asla hoşlanmazlar. Kol burcu erkekleri son derece kararlı yapıya sahip oldukları için, arzu ettikleri bütün hedeflerine ulaşırlar. Neşeli, güler yüzlü, samimi ve içten tavırları sayesinde, çevresi tarafından sevilen erkeklerdir. Kova burcu erkekleri insanları sevdiği kadar hayvanlar da sever ve değer verir. Dik kafalı mizahçıları gereği, kova burcu erkekleri hiç kimsenin cesaret edemeyeceği tartışmalara gözü kapalı gider. Pratik bir zekâya sahip olan kova burcu erkeği ki karşılaştığı sorunlar karşısında, pratik zekâsı sayesinde kolaycı çözüm bulur. Tam bir dost canlısı olan kova burcu erkeğinin, dostlar için yapmayacağı fedakârlık yoktur. Bu durumu bazı fazla abartıp, kendisini zor durumda bırakacak gereksiz fedakârlıkları da yapabilir. İnsanlara gözü kapalı güvenen kova burcu erkeği, zaman zaman bu huyunun ceremesini çeker.

Kova Erkeğinin İş Hayatı;

Kova burcu erkekleri, özgürlükçü bir yapıya sahip oldukları için, emir altına gireceği işlerde başarılı olamaz. Bu sebeple kendisine ait işler kurup, ticaret hayatında büyük servet sahibi olabilirler. Ancak insanlara çok fazla güvendikleri için, işi hayatında maddi zararlara uğrayabilirler. Genelde en zengin işadamları kova burcu erkekler arasından çıkar. Kova burcu erkekleri iş hayatında son derece disiplinlidir. Emrinde çalışan insanlara tembellik yapmaları halinde, asla anlayış göstermez. Ki çok bonkör bir yapıya sahip olan kol burcu erkeği, çalıştırdığı işçilere karşı maddi açıdan çok büyük faydalar sağlar. Kova burcu erkeklerine sevmedikleri bir işi asla yaptıramazsınız. Severek yaptıkları işte son derece başarılı olurlar. Tam bir iş kolik olarak kova burcu erkekleri, tip günlerce uyumadan bir proje üstünde çalışabilirler. Oldukça öğretici bir yapıya sahip oldukları için, iş hayatında ortaya attı projeler oldukça başarılı sonuçlar verir. Birlikten kuvvet doğar sözüne inanırlar ve bu sebeple ekip çalışmasına dayalı işlere öncelik verirler ve oldukça başarılı sonuçlara kavuşurlar

Kova Erkeğinin Aşk Hayatı

Kova burcu erkeği, karşı cinste dış görünüşe bu çok önem verir. Süt kova burcu erkekleri ve sevgilisi ya da eşi son derece bakımlı ve güzel kadınlardır. Çok konuşan, çok gülen, bilgili, kültürlü kendini geliştirmiş kadınlardan hoşlanırlar. Özgürlükçü bir yapıya sahip olan kova oburca erkekleri, kıskanılmaktan, hesap sorulmasından hiç hoşlanmaz. Sevgisini ya da işine en sağdık olan borç kova burcu erkekleridir. Asla aldatmaz ve aldatılmayı da asla affetmez. Kova burcu erkekleri doğru kadını buldukları zaman, çok iyi bir eş ve çok iyi bir baba olurlar.

Kova Erkeğinin Sağlığı;

Kova burcu erkeği, kan dolaşım sisteminde sorunlar yaşar. Çok hareketli bir yapıya sahip olduğu için, sık sık düşmeye bağlı olarak el ve ayak burkulmaları yaşar. Tansiyonları genelde yüksektir. Kova burcu erkekleri diş bakımına özen gösterdikleri halde, sık sık dişeti kanamaları ve diş çürümeleri sorunu yaşarlar.
Kova burcu erkekleri 21 Ocak – 19 Şubat tarihleri arasında doğmuştur ve uğurlu günleri Pazar, uğurlu sayıları dört, uğurlu taşları ametisttir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ