Kadınlar Sitesi

Koç Burcu Kadını

Koç Burcu Kadını

 

Koç burcu kadınının özellikleri ;
Koç burcunu tanımlayan kelime “BEN” dir. Kendilerinin üstün gören, enerji dolu, cesaretli, candan, konuşkan, esprili, kıskanç ve cazibeli bir yapıya sahiptirler. Coşkulu yaşamayı seven canlı ve atılgan kişilerdir.  Çekicilikleri de ön plandadır ve hemen fark edilir. Davranışları ve ani tepkileri serttir. Sabırsızlıkları ve öğüt dinlemez yaradılışlarından dolayı zaman zaman zor durumlara düşerler.
Arkadaş çevresinde içten ve sempatik tavırları nedeniyle aranan bir dosttur. Övgüye bayılan bir yapıları vardır fakat içten olmadığını anladıkları anda yıkılırlar. Çabuk öfkelenen fakat çabukta sönen bir yapıları vardır fakat olumsuz olan koç burçları öfkelerini uzun süre devam ettirirler. Tehlikeden korkmaz kendilerini gözü kapalı tehlikeye atacak kadar cesurdurlar. Para ve rahatlıkla çok şan, ün peşinde olan insanlardır.

blank
Koç burcu kadınını iş hayatı;
koç burcu kadını hırslıdır ve çalışma hayatını sever, aktivite gerektiren işlerden hoşlanırlar, yükselmek için kafasına koyduğunu yapabilecek bir karakterdir. Çizdiği yolda yılmadan ilerlerler. Zamanı kullanmayı iyi bilir ve çalışkandır. Rekabeti severler, kaybetmekten hoşlanmadıkları için kazanma yolunda ilerlerler ve rekabete girdiklerinde tam yol ilerlerler. Çalışkan yapısıyla ön plana çıkmayı sever.
Koç burcu kadının aşk hayatı;
Diğer konularda olduğu gibi aşk hayatında da hırslıdır, hayatında bir kez evlenir ve ne olursa olsun bunu korumaktan yanadır. Genel olarak bekâr koç kadınına rastlamak zordur. Evliliklerini özenle planlarlar bu sebeple evliliklerinde pek sorun yaşamazlar. Bazı koç kadınları aşk evliliği yapsa da bazıları da erkekte para ve mevkiden etkilerinler. Sadık birer eştirler. Kendilerinden üstün eşleri seçerler ve ihaneti asla affetmezler. Cinsellikte heyecan ararlar, monotonluktan hoşlanmazlar. Sürprizlerden ve pahalı hediyelerden hoşlanırlar. İlişkide dürüstlüğe çok önem verirler, partnerinin cesur, aktif ve bonkör olması onları oldukça etkiler. Kendinden emin ve güvenilir bir erkek onları mutlu eder. Cinsel çekiciliklerini göstermeyi ve karşısındakini etkilemeyi severler.
Koç burcu kadının sağlığı;
Koç burcu vücudun baş bölgesini yönettiği ettiği için  baş ağrısı, migren ve yüksek ateş şikâyet sık görülen rahatsızlıklarıdır. Hastalanmaktan nefret ettikleri için ufak rahatsızlıkları önemsemezler ve kendiliğinden geçmesini beklerler. Sağlam bir fiziksel yapıları olduğundan ufak rahatsızlıkları kolay, ciddi rahatsızlıkları da çabuk atlatırlar. Kol ve bacakları güçlüdür. Hareketli ve enerjik olduklarından dolayı koç insanı kazaya yatkındırlar ve bu yüzden dikkatli olmalıdırlar. Baş ve yüz bölgeleri kazalarda en çok hasar gören bölgeleridir.

21 Mart – 20 Nisan tarihleri arası

Grubunuz: Ateş

Uğurlu gününüz: Salı

Uğurlu sayınız:9

Uğurlu taşınız: Pırlanta

Uğurlu renginiz: Ateş kırmızısı, narçiçeği, al

En belirgin özelliğiniz: Cesaret

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ