Kadınlar Sitesi

Koç Burcu Erkeği

Koç burcu erkeğinin özellikleri;
Koç burcu erkeği, çok cesaretli, çok çalışkan, yaşamayı seven hayat dolu bir insandır. Son derece kıskanç bir yapıya sahip olan koç burç erkeği, sahip olduğu işini, eşine, dostunu, evlatlarını, ailesini kısacası ona ait olan her şeyi kıskanır. Son derece merhametli bir yapıya sahiptir. Ve çevresindeki kötü niyetli kişiler, zaman zaman koç burcu erkeğin merhametini kullanır. İnsanlara yardım etmeyi seven bir karaktere sahip olan koç borç erkeği ki çok fedakâr bir yapıya sahiptir. Dik başlı özelliği, kendi doğrularının peşinden gitmesi, asi ruhu koç burcu erkeğinin en belirgin özelliklerindendir. İdealist bir yapıya sahip olan koç burcu erkeği, ideallerine ulaşmak için çıktığı yolda hiçbir engel tanımaz. Çok sinirli bir yapıya sahiptir, ancak siniri saman alevi gibi hemen geçer. Takdir edilmeyi sever, eleştirilmekten hoşlanmaz.

Koç burcu erkeğinin iş hayatı;
Koç burcu erkeği iş hayatında son derece başarılı bir erkektir. Yükselmek istediği işte kafasına koyduğu bütün hedefleri gerçekleştirir. Çok hırslı bir yapıya sahiptir. Kendi doğruları doğrultusunda hareket eder, çevresinden gelen fikirleri önemsemez. Rekabet etmeyi sever, kaybetme tahammülü yoktur. Liderce ruhun gereği, emir altına girmez. Yöneticilik gerektiren işlerde son derece başarılıdır

Koç burcu erkeğinin aşk hayatı;
Koç burcu erkeği aşk hayatında çok kıskanç bir erkektir. Ağır başlı, sakin ve güler yüzü kadınlardan hoşlanır. Kendisinden çok konuşan kadına tahammülü yoktur. Mevkii olarak kendisinden üstün kadında bağdaşamaz. Son derece iyi bir aile babası iyi bir eş olur. İşine asla aldatmaz. Eşine veya sevgilisine sürprizler yapmayı sever.

Koç burcu erkeğinin sağlığı;
Koç burcu erkeği, genellikle karkas ılıklığına yakalanabilir. Bunu yanında koç burcu erkeğinin vücudunun baş bölgesi yönettir bu sebeple, zaman zaman migren ve yüksek ateş rahatsızlıklar yaşar. Koç borca erkekleri 21 Mart – 20 Nisan tarihleri arasında doğmuştur. Uğurlu günü Salı, uğurlu sayısı 9 dur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ