Kadınlar Sitesi

Kadir Doğulu’dan Neslihan Atagül açıklaması: Evet, ihanet ettim!

Önceki gün Etiler’de objektiflere yansıyan Kadir Doğulu, kendisi gibi oyuncu olan eşi Neslihan Atagül’e ihanet ettiği yönündeki söylentileri ti’ye aldı.

 

Habertürk’ten Onur Aydın’ın haberine göre; Oyuncu Kadir Doğulu (39), önceki akşam Etiler’de görüntülendi. Bir mekan girişinde karşısında muhabirleri gören Doğulu, aracından iner inmez kameralara yakalanınca neye uğradığını şaşırdı.

“SİZ NEREDEN ÇIKTINIZ?”
Kadir Doğulu, “Eyvah, siz nereden çıktınız? Artık mekan çıkışlarını değil, herhalde istihbarat alıp, girişlerini bekliyorsunuz.” diye konuştu.

Kahkahalar eşliğinde mekana giren oyuncu, “Arkadaşlar toplantım var, o yüzden buradayım. Bana müsaade ederseniz, başka zaman konuşuruz.” ifadelerini kullandı.

“HADİ ORADAN!”
Sık sık eşi Neslihan Atagül ile ayrılacaklarına dair haberler çıkan Kadir Doğulu, “Ya, hadi oradan!” diyerek, söylentileri yalanladı.

“İHANET ETTİM! SABAH KALKTIĞIM ZAMAN YÜZÜNE BAKMADIM”
Habertürk’ten Tolga Aslan’ın haberine göre; Mekan çıkışında muhabirlerle sohbet eden Doğulu, gazetecilerin “Eşiniz Neslihan Hanım’a ihanet ettiğiniz ve ayrılacağınız yönündeki haberler için neler söyleyeceksiniz?” sorusuna da yanıt verdi.

Ünlü oyuncu, “Evet, ihanet ettim. Sabah kalktığım zaman sevgilimin yüzüne bakmadım, ihanet ettim!” diyerek, herkesi şaşırttı.

“BUNLAR BİR İDDİA!”
Kadir Doğulu, daha sonra sözlerine, “Bunlar bir iddia. Siz sorduğunuz için cevap vermeli miyim?” şeklinde devam etti.

Doğulu, eşinin yurt dışında aldığı ödüller için ise, “Evet, bir değil birden fazla ödül oldu. Karım olduğu için söylemiyorum ama çok yetenekli kendisi.” şeklinde konuştu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ