Kadınlar Sitesi

Oğlu sayesinde yaşama tutundu! Ferdi Tayfur’dan sevenlerine mesaj

 

Arabesk müziğin sevilen ismi ‘Baba’ lakaplı Ferdi Tayfur, uzun süredir Marmaris’te gözlerden uzak, sakin bir hayat yaşıyor. Son olarak organ nakli olan Ferdi Tayfur, sevenlerine seslendi…

Arabesk müziğin efsanelerinden Ferdi Tayfur, geçtiğimiz yıllarda böbrek yetmezliği nedeniyle haftada bir diyaliz makinesine bağlanıyordu. 29 Nisan’da böbrek nakli ameliyatı oldu. 50 yaşındaki oğlu Timur böbreklerinden birini babasına vermişti.

RESİMLERİ BÜYÜTMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYIN

“ORGAN NAKLİ BİR MUCİZE”
Usta sanatçı operasyon sürecini şöyle anlatmıştı:

‘Böbreği kimden alalım’ diye kız kardeşim bir yandan, yeğenim bir yandan sesli düşünüyoruz. O sırada oğlum Timur dedi ki, ‘Bir dakika ben varım burada ya! Ben daha ölmedim’ dedi. Oğlumun sağlık durumunu etkileyecek bir şey olsaydı asla kabul etmezdim. Bir insanın tek böbrekle de hayatını normal bir şekilde sürdürebilmesi mümkün olduğu için tereddüt etmedim. Organ naklinin bir mucize olduğunu söyleyebilirim.

 

YILLARDIR ŞEKER HASTALIĞIYLA MÜCADELE EDİYOR
Yıllardır şeker hastalığıyla mücadele eden ve daha önce de geçirdiği yüz felcinin ardından fizik tedavi gören Ferdi Tayfur, sessizliğini bozdu.

“İYİYİM ” MESAJI VERDİ
Bir süredir ortalarda görünmeyen 78 yaşındaki Ferdi Tayfur, takipçilerinin kendisini merak etmesi üzerine yeni bir paylaşımda bulundu. Objektif karşısına geçen Ferdi Tayfur, hayranlarına “İyiyim” mesajı verdi.

“YOLUNUZDA YOLDAŞ OLURUM”
Evinde dinlendiği anları yayınlayan Ferdi Tayfur, ‘Merak Etme Sen’ şarkısının, “Toprak olur, taş olurum. Yolunuzda yoldaş olurum” sözlerini paylaştı. Ünlü şarkıcı, ardından, “Merak etmeyin siz” diyerek sevenlerine seslendi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ