Kadınlar Sitesi

Acun Ilıcalı ile tartışan Mehmet Ali Erbil servetini açıkladı

Acun Ilıcalı ile tartışan Mehmet Ali Erbil şimdi katıldığı YouTube programında Ilıcalı’nın kendisine kin güttüğünü iddia ederken, soruların sorunun ardından servetini açıkladı.

Şovmen Mehmet Ali Erbil geçtiğimiz günlerde katıldığı bir yayında TV8’in patronu Acun Ilıcalı ile ilgili iddialarda bulundu. 50 yıldır televizyon starı olduğunu ve Acun Ilıcalı gibi hızla yükselip kanal sahibi ya da uçağı olmadığını söyleyen Erbil, ünlü ismin servetini s

Şovmen, “Acun elinde mikrofonla benden yarım saat röportaj alabilmek için kapımda bir saat bekliyordu. Birkaç yıl içinde iki tane ulusal kanal, bir dijital platform, İngiltere’de iki futbol takımı, iki özel uçak, sayısını bilmediğimiz tekneleri…
Ben 50 yıldır televizyon starıyım, ne bir kanalım var ne bir uçağım var. Artık bunu kamuoyuna sunuyorum. Para aklamaya gelirse, 300 eurom vardı, Almanya’da akladım da geldim” şeklinde konuşmuştu.

Ilıcalı ise bu sözlere; “Ona gülüyorum sadece. Kendisi Çarkıfelek’i ona sundurmadığımız için sinirlenmiş, öyle anlıyoruz. Bir yapımcıyla oyuncu aynı parayı mı kazanır?

Mehmet Ali zaten bir yapımcı kadar kazanacağını hesap ettiyse hayata 5-0 mağlup başlamış. Televizyonda belki bir milyar insana program seyrettiriyorum; sonra Acun nasıl para kazanıyor? Ne güzel bir dünya bu ya! Mehmet Ali Erbil ile ben ne zaman bir araya gelmişim? Daha önce hiç benim kanalımda yer almış mı? Ben herkesi kanalımda çalıştırmak zorunda mıyım?” şeklinde cevap vermişti.

Mehmet Ali Erbil, bu sert yanıtın ardından Enver Aysever’in YouTube programına konuk oldu. “Altını çiziyorum, hiçbirimiz Acun düşmanı değiliz” diyen Erbil; şöyle devam etti

Sadece bir meslektaşı olarak, şov dünyasının içinde biri olarak söylüyorum bunları. Ben de sunuculuk yaptım, şov yaptım, dizilerde oynadım, sinema filmlerinde oynadım, sahnelere çıktım. Belki Acun bunların üçte birini yapmıştır.

Türkiye’de, dizileri tüm dünyada seyredilen birçok yapım şirketi var. O yapım şirketlerinin prodüktörlerinin özel uçakları, özel televizyonları, iki tane futbol takımlarının olduğunu ben duymadım! “Ben Acun’un muhabir arkadaşlarını tanıyorum 20-30 yıldır.

Hiçbirinin başını sokacak evleri bile yok. Allah yürü ya kulum sadece Acun’a mı dedi! Ben vergisini veren bir vatandaş olarak merak ediyorum. Dilan Polat’ı da merak etmedik mi? Hepimizin tüyleri diken diken olmadı mı? Bu paralar nereden geliyor, kaynağı nedir?”

“UYKUM GELİNCE UYURUM”

Acun bana iş vermeye mecbur değil. Ben başarılarımı ispatlamış biriyim. Haftanın beş günü Çarkıfelek birinci oluyordu. Benim korkacak bir şeyim yok, 50 yıldır devlete vergisini veren insanım.

Sanatçılar arasında vergi rekortmeni olmuşluğum var. Kazandığım her şey ortada. Şu anda oturduğum ev bile toplasan 10 milyon eder. Eşlerime verdiğim evlerin toplamı da 10 milyon dolardır. Hiçbir zaman kumarda varımı yoğumu yitirmedim. Çoluğumun çocuğumun geleceklerini garantiye aldım. Ben hiç çalışmasam da çocuklarıma, torunlarıma yetecek kadar servetim var.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ