Kadınlar Sitesi

İkizler burcu kadını

 

İkizler burcu kadını

İkizler burcu kadınının özellikleri;

İkizler burcu her işe olan yatkınlığı ve çift karakterli oluşlarıyla tanınırlar. Oldukça değişken yapıya sahiptirler, anı anını tutmaya bilir tepkilerini kestirebilmek zordur. Çok mutlu oldukları anda aniden mutsuz ve üzgün olabilirler. Her zaman haklı olduklarını düşünürler, haksız olmaları onlar için imkânsızdır. Fazla bilgisi olmadığı konularda bile az olan bilgisini bile öyle ustaca dile getirirler ki konuyu çok iyi bildiğini düşündürürler. Blöf yapmaktan hoşlanırlar. Hızlı düşünür ve hızlı hareket ederler, kıvrak zekâlı, pratik ve çekicidirler.  Karşı düşkün değildirler fakat güç ve özgürlük için isterler. Yalan yatkın bir yapıları vardır. Kavgacı olmasalar da tartışmaktan kaçınmazlar ve severler. Birden fazla işle aynı anda uğraşmayı severler. İlgiden hoşlanırlar, çok iyi niyetli olurlar. Kendilerine zaman ayırmaktan büyük keyif alırlar.

İkizler burcu kadınının iş hayatı;

Doğuştan ticaret konusunda yeteneklidirler ve bu konuda iyi para kazanıp büyük başarılara imza atabilirler. Ticari zekâsıyla alım satım işlerinde güzel para kazanıp birikim bile yapabilecek yeteneğe sahiptirler. Yeniliklere ve çeşitliliğe meraklıdırlar. Finansal alanda her türlü yeniliğin ve değişimin takipçisi olurlar. Deneysel yanları da bulunan ikizler farklı yatırım araçlarını da kullanmaktan çekinmezler ve başarılarına başarı katarlar.

İkizler kadınının aşk hayatı;

İlişkinizde ikizlerin çift karakterli yapısını hep göz önünde tutmalısınız. İkizlerin bir yanı aşka ve güvene önem verirken diğer yanında yeniliğe ve değişikliğe açıktır İkizler kadını  ilişkilerinde çok fedakâr olurlar. Partnerinin  sadık ve tatmin edici olduğundan emin olursa sevdiği insan için yapamayacağı şey yoktur. Kıskanç yapıları vardır fakat bunu karşı tarafa belli etmekten hoşlanmazlar. İkizler burcunu şüpheye sokmak ya da kıskandırmak asla doğru olmayacak bir davranıştır.

İkizler burcu kadını sağlığı;

Vücuda hassasiyet ve esneklik sağlayan sinir sistemi ikizler burcu ile ilgilidir. Solunum sistemi, sinir sistemi, el ve kollar ile kaburganın üzerindeki köprücük kemikleri ikizler burcunda ön plandadır. Sinirlere bağlı rahatsızlıklar, vücudun enerjisinde ani düşmeler, astım ve bronşit gibi solunum yolu rahatsızlıkları en çok rastlananlardır. İkizler sağlıklı ve sistemli solunum yapmaya e açık havada uzun ve ritmik yapılan yürüyüşlere ihtiyaç duymaktadırlar.

21 Mayıs – 21 Haziran tarihleri arası;

Gurubunuz: Hava

Uğurlu gününüz: Çarşamba

Uğurlu sayınız: 5

Uğurlu taşınız: Akik ve inci

Uğurlu renkleriniz: Sarı, gri mavi, açık mavi

En belirgin özelliği: Sezgisel yönleri kuvvetlidir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ