Kadınlar Sitesi

İkizler burcu erkeği

İkizler burcu erkeği

İkizler burcu erkeğin özellikleri

İkizler burca erkeği,  çok yönlü karakterleri ile birçok işi aynı anda başarabilme kabiliyetine sahiptirler.  Değişken mizaçları ile çevresindeki insanları zaman zaman şaşırtabilirler.  Değişken karakterleri yüzünden,  dengesiz olmakla iki yüzlü olmakla suçlanırlar.   Dik başlı karakterleri,  ikizler burcu erkeğini,  çevresindeki insanlarla tartışma içersine sokar.  Her zaman kendi istediğin olmasını,  her zaman kendi sözünün dinlenmesini ister.  Çok az bilgi sahibi oldukları konularda bile, adeta uzman kesilir.  Bu tavırları yüzünden çevresindeki insanlar tarafından eleştiri alırlar.  Son derece kıvrak bir zekâya sahip olan ikizler burcu erkeği,  en zor işlerin altından bu kıvrak zekâsı sayesinde kolayca kalkabilir.  İkizler burcu erkeğinin yalana yatkın bir huyu vardır.  Bazen kendi yalanına kendisi dahi inanabilir.

İkizler burcu erkeğinin iş hayatı

Ticaret hayatında son derece başarı olan ikizler burcu erkeği, kıvrak zekâsı sayesinde çok başarılı bir iş adamı olur.  Çok büyük servet değerinde paralar kazanır ve çok akıllıca yatırımlar yapar.  İş hayatında risk almayı sever.   İş hayatına son derece acımasızdır.  Patronu olduğu iş hayatında,  işçilerine karşı son derece mesafeli ve sert tavırlıdır.  İşçi konumunda olduğu iş hayatında iş arkadaşlarıyla arasında her zaman mesafe vardır.  İşini paylaşmaktan hoşlanmaz.   Patronuna karşı çok sadık biri işçidir.

blankİkizler burcu erkeğinin aşk hayatı

İkizler burcu erkeği çok yönlü karakteri yüzünden, aşk hayatında hep sorun çıkaran taraftır.  Ne zaman ne yapacağı belli olmayan dengesiz tavırları yüzünden çok kısa süreli ilişkiler yaşar.  Bağlanma problem olan ikizler burcu erkeği,  çok zor evlenir.  Sevgilisini ya da eşini asla kıskanmaz ve kıskanılmaktan da hoşlanmaz.  Özgürlüğüne çok düşkün olan ikizler burcu erkeği,  kendisine hesap sorulmasından,  kontrol edilmekten, takip edilmekten hoşlanmaz.

İkizler burcu erkeğinin sağlığı

İkizler burca ark sık sık solunum sistemlerinde rahatsızlık hissederek hastaneye başvurur.  Kış aylarında sürekli olarak bronşit nezle grip gibi hastalıklarla boğuşur.  Kemik yapısı son derece kuvvetlidir.

İkizler burcu erkeği 21 Mayıs ve 21 Haziran tarihleri arasında doğmuş olup,  uğurlu günü Çarşamba onu sayısı 5tir

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ