Kadınlar Sitesi

Ezgi Mola psikolojik destek alıyor! ‘Mustafa’nın daha çok yanımda olmasını temenni ediyorum’

Mayıs ayında evlenen ve şu anda sekiz aylık hamile olan Ezgi Mola, psikolojik destek aldığını açıkladı. Ünlü oyuncu hem kendisi hem bebeği hem de eşiyle ilgili samimi açıklamalarda bulundu. İşte detaylar…

Geçen mayısta işletmeci Mustafa Aksakallı ile evlenen Ezgi Mola sekiz aylık hamile. Erkek bebek bekleyen oyuncu önceki gün yüzü olduğu markanın lansmanına katıldı.

‘HERKES TAVSİYE VERİYOR’
Mola “Herkes tavsiye veriyor. Bilmediğim bir dünyaya girdim. İnsanın kendi annelik sezgilerine dayanarak ilerlemesi gerekiyor” dedi.

RESİMLERİ BÜYÜTMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYIN

BEBEĞİNİ REKLAMLARDA OYNATMAYACAK
Bebeğini reklamda oynatmayacağını söyleyen Mola “Onun adına karar vermek istemem, ileride bana ‘Neden böyle yaptın?’ diyebilir” diye konuştu.

Bebeğin 20 gündür tekmelediğini ifade eden Ezgi Mola “İlk tekmesinde çok şaşırdım, bu yolculuğu onunla yaşıyor olmak çok güzel bir his. Mustafa da bu süreci idrak etmeye çalışıyor.”

‘ODAYI HAZIRLAMADIK’
“Eğleniyoruz birlikte. Odayı hazırlamadık. Zaman içerisinde yapacağım. Psikolojik desteği bu süreçte değil her zaman alıyordum, bu hepimiz için önemli” dedi. İsme de karar vermediklerini açıkladı.

İLK GÜNLERDE SÜREKLİ UYUMUŞ
Eşinin Kuruçeşme’de işlettiği mekânda konuşan Ezgi Mola hamileliğin ilk günlerinde sürekli uyuduğunu söyledi.

‘MUSTFA’NIN DAVRANIŞLARINDA BİR DEĞİŞİKLİK OLMADI’
Oyuncu “Mustafa’nın davranışlarında maalesef bir değişiklik olmadı (gülüyor). Daha çok yanımda olmasını temenni ediyorum, malumunuz yoğun çalışıyor.”

‘ÇOK POZİTİF VE ÇOK İYİ BİR EŞ’
“Şaka bir yana Mustafa dünyanın en iyi kalpli insanıdır. Çok pozitif ve çok iyi bir eş” dedi.

Ezgi Mola, yaz aylarını işletmesinin de bulunduğu İzmir Alaçatı’da geçirmişti, oyuncu geçen hafta kuaförde yaptırdığı saçlarını takipçileriyle paylaşmıştı.

‘HADİ CİNNET GEÇİRELİM BİRAZ’
Kuaförlerden şikayetçi olan ünlü oyuncu, o anları “Hadi cinnet geçirelim biraz” demişti. Saçlarının kötü olduğunu ama kuaförün “Güzel oldu” diyerek kendisini göndermesine isyan eden Mola, o anları anlatmıştı:
‘KISA SAÇA KİMSE BİR ŞEY YAPAMIYOR’
“Saçıma maşa yapıldı. Aylar önce de aynısı olmuştu. Buna ne diyorsunuz. ‘Size bırakıyorum’ dedim. Tipe bak besleme geldi. Uzun saça eze eze çekiyorsunuz. Kısa saça kimse bir şey yapamıyor.”

Ezgi Mola, yakın çevresinin katıldığı sade bir törenle dünyaevine girmesinden günler sonra bebek beklediğini duyurmuştu. Ünlü çift, geçtiğimiz günlerde arkadaşları Enis Arıkan’ın İzmir Alaçatı’da düzenlediği bir partiyle erkek bebek beklediklerini açıklamıştı.

İlk kez anne olmak için gün sayan 40 yaşındaki Ezgi Mola, geçtiğimiz günlerde 6.3 milyon takipçisi bulunan sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarda büyüyen karnını gözler önüne serdi.

‘BENİ HATIRLADIN MI?’
Ünlü ismin “Beni hatırladın mı?” notuyla yayınladığı birbirinden güzel kareler, kısa sürede 398 bin beğeniye ulaşmıştı.

‘MERHABA’
Birkaç ay öncesinde de ünlü oyuncu bu pozunu “Merhaba” notuyla paylaşmıştı. Ezgi Mola’ya beğeni ve yorum yağmıştı.

Öte yandan yine geçtiğimiz haftalarda denize girerken görüntülenen Ezgi Mola, ortaya çıkmış karnı ile hayranlarının sempatisini toplamıştı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ