Kadınlar Sitesi

Gelin Saçı ve Saç Aksesuarları

Gelin Saçı ve Saç Aksesuarları

Yepyeni şık aksesuarlı gelin saçı modelleri ile sizlerleyiz.. Artık eskisi gibi spreylerle kazık gibi sabitlenen saçlar yerini daha modern daha romantik ve sade saçlara bıraktı.. BU galeride bir çok örneğini görebileceksiniz..

2015 e özgün yeni gelin saçı modellerimizde ilk modelimiz sarı saça uygulanan şık bir saç aksesuarı ile bütünleşmiş modern bukleli dağınık bir topuz, bir diğer modelimiz yine dağınık bir topuz kocaman taşlı bir saç aksesuarı ile detaylandırılmış ve şık bir model ortaya çıkmış.. Siyah uzun saça buklelerle yapılmış ve çiçeklerle de detaylandırılmış.. Tepeden toplanarak yapılan başka bir dağınık topuz da şık görünüyor.. Platin sarının üzerine yapılan iç içe geçirilmiş buklelerden oluşan topuzda harika görünüyor.. Siyah saçta gördüğünüz yandan toplanmış saça şık bir taç eşlik ediyor ve harika bir saç olarak ilgi çekiyor..  Saç örgüsü ile taç yapılmış topuzda oldukça romantik bir gelin saçı olmuş.. Uzun kahve saç yan tarafa alınmış ve harika bukleler oluşturulmuş pembe bir çiçekle de detaylandırılmış.. Minik incilerle süslenmiş gelin saçı, dalgalı ve bukleli gelin saçları,balık sırtı örülen uzun saçlar ve daha fazlası gelerimizde..

Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ