Kadınlar Sitesi

Esra Erol’da stüdyo buz kesti… Dadı Meryem’in 8 yaşındaki küçük kızı diri diri gömdüğü ortaya çıktı! Detaylar kan dondurdu

 

Hafta içi her gün Atv ekranlarında yayınlanan Esra Erol’da programında kan donduran bir olay gündeme geldi. Programa katılan Mehmet Altun, 6 yıldır birlikte olduğu eşi Rabia Altun’la barışmak istediğini belirterek programa başvurdu.

Mehmet Altun’un eşi ise çocuklarının dadısı ile aldatıldığını söyleyince Dadı Meryem canlı yayına çıktı. Dadı Meryem hakkında ortaya çıkan bir gerçek ise kan dondurdu.

Esra Erol’da programında işlenen konular sık sık sosyal medyanın gündemine oturuyor. Programa bu defa Dadı Meryem hakkında ortaya çıkan gerçekler damga vurdu.

RESİMLERİ BÜYÜTMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYIN

Bu hafta programa katılan Mehmet Altun, bir süredir ayrı olduğu 6 yıllık eşiyle barışmak istediğini belirterek Esra Erol’dan yardım istedi. Karısını 15 kez aldatan Mehmet Altun, evliliğin bitme noktasına gelmesinin sorumlusu olarak da kayınpederini gösterdi.

 

Mehmet Altun’un eşi Rabia Altun ise eşinin son olarak onu çocuklarının bakıcısı ile aldattığını mesajlarını yakaladığını söyledi. Dadı Meryem hakkında ortaya çıkan bir gerçek ise herkesi şoke etti.

DADI MERYEM HAKKINDA ‘KAN DONDURAN’ GERÇEK
Esra Erol canlı yayında ‘Dün gece ihbar hattına bir mesaj geldi. Sen bu konuyla ilgili cezaevine girip çıkmışsın.’ diyerek dadı Meryem’e işlediği suçu sordu.

Cezaevine girdiğini kabul eden Meryem ‘Cinayet suçundan 9 yıl yattım’ dedi.

Esra Erol ‘Geçmişte işlemiş olduğun cinayette mağdur olan kim? 8 yaşında bir kız çocuğu. Sen bu olaydan sonra çocuklara yaklaşmamalısın.’ deyince stüdyo buz kesti.

 

Meryem Hanım ise ‘O olay olduğunda ben 16 yaşındaydım. Kazayla ilgili olan bir durum.’ diyerek kendini savundu.

“GÖMÜLÜ HALDE BULUNDU”

Esra Erol olayın detaylarını da anlattı. Erol, “8 yaşındaki Hasret, gömülü halde bulundu. Jandarma kendi aramalarında ıslak zeminde köpeklerle araştırma yapıyorlar. Kullanılmayan bir binada gömülü halde bulunuyor” ifadelerini kullandı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ