Kadınlar Sitesi

Ünlü Oyuncu Tesettüre Girdi

 

Behzat Ç dizisinde Eda, Kardeş Payı dizisinde Feyza karakterlerini canlandırarak Türkiye’nin gündemine oturan ünlü oyuncu Seda Bakan’ın tesettürlü halini paylaştığı fotoğrafa yorum yağdı.

Netflix’in Zeytin Ağacı dizisinin 2. sezonunda yer alacak oyuncu, Londra’dan paylaştığı fotoğrafta başörtüsü takarken, Bakan’ın fotoğraflarına hayranlarından binlerce etkileşim geldi.

Behzat Ç, Kardeş Payı, Mucize Doktor ve Zeytin Ağacı projelerinde yer alarak Türkiye’nin en tanınan simalarından biri haline dönüşen ünlü oyuncu Seda Bakan, son günlerde paylaştığı fotoğraflar ile sosyal medyanın gündeminde.

RESİMLERİ BÜYÜTMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYIN

Murat Boz ve Tuba Büyüküstün’ün başrollerini paylaştığı Zeytin Ağacı dizisinin 2. sezonunda yer alacağı kesinleşen oyuncu, Londra’da yaptığı geziden paylaştığı fotoğraflar ile sosyal medyayı ayağa kaldırdı. Son günlerde Kızılcık Şerbeti ve Kızıl Goncalar dizileri ile bir furya haline dönüşen tesettürlü ünlü fotoğraflarına bir yenisi eklendi.

 

HAYRANLARI İKİYE BÖLÜNDÜ
Zeytin Ağacı dizisinde Leyla karakterini canlandıran güzel oyuncu, 2. sezonun yayınlanmasına az bir zaman kala 1.1 milyon takipçisi bulunan Instagram hesabından başörtülü fotoğraflarını paylaştı. Bakan’ın fotoğrafları hayranlarını ikiye bölerken, tesettürlü halini beğenenler gibi, çok sayıda olumsuz yorum yapanlar da oldu.

Seda Bakan’ın rol icabı olmamasına karşın paylaştığı fotoğraf başlangıçta “Sosyal hayatında da tesettüre mi girecek?” sorularını getirirken, ünlü ismin daha sonrasında başı açık halde paylaştığı fotoğraflar tesettürlü görüntülerin anlık olarak paylaşıldığı izlenimini oluşturdu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ