Kadınlar Sitesi

Yıldız Tilbe hastaneye kaldırıldı! İlk açıklama geldi

“Yıldız Tilbe son dakika hastaneye mi kaldırıldı?” sorusunun yanıtı sorgulanan konular arasında yer alıyor. Besteleri ve şarkılarıyla tanınan şarkıcı Yıldız Tilbe rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldı. Sevenleri endişelendiren Tilbe’den ilk açıklama geldi. İşte Yıldız Tilbe’nin hastalığı için ilk açıklama

Yıldız Tilbe’nin rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldığı ve ocak ayındaki bütün konserlerini iptal ettiği iddia edildi. Daha sonra sosyal medya hesabından açıklama yapan Tilbe, “İyiyim Allaha Şükür. Ateşlendikten sonra huyum değişti biraz,oturuyoruz 2 yabancı gibi kendimle. Biraz zor biri, problemli, öf sınırındayım, belki üçüncüleri olurum.” paylaşımıyla sevenlerini rahatlattı.

YILDIZ TİLBE KİMDİR?

16 Temmuz 1966 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Annesinin adı Altun Tilbe ve babasının adı Ali Tilbe’dir. 6 kardeşin en küçüğü olan Tilbe’nin annesi Tunceli babası ise Ağrı doğumludur.

Eğitim hayatına Mustafa Rahmi Balaban ortaokulunda devam ederken orta ikinci sınıfta yarım bırakarak evlenme kararı almıştır. Bu evliliğinden bir kızı olmuştur. Kızının adını hayranı olduğu Sezen Aksu’dan ilham alarak Sezen koymuştur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ