Kadınlar Sitesi

Seda Sayan eşinin ailesini ziyarete gitti

Seda Sayan, geçtiğimiz sene kendisinden yaşça küçük Çağlar Ökten ile Beşiktaş’ta lüks bir otelde gerçekleşen nikah töreni ile hayatını birleştirmişti.

60 yaşındaki Seda Sayan, kayınvalidesi ve kayınpederi ile buluştu. Sürpriz ziyaretin fotoğrafları sosyal medyada çok konuşuldu.

Seda Sayan, 7’nci evliliğini yaptığı müzisyen Çağlar Ökten ile aşk pozlarını sosyal medyada takipçileriyle paylaşıyor. Ünlü şarkıcı, son olarak eşinin ailesini ziyarete gitti.

RESİMLERİ BÜYÜTMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYIN

Çağlar Ökten, annesi ve babasının da yer aldığı kareyi Instagram’da yayınladı. Seda Sayan, eşinin “Öktenler” notunu düştüğü kareye kendi hesabında yer verdi.

Kayınvalidesi ile arasında beş yaş olduğu iddia edilen Seda Sayan, Temmuz 2022’de de düğünlerine katılamayan Ökten’in ailesi ile bir araya gelmişti. Mersin’e giden Sayan, Çağlar Ökten’in ilk evliliğinden dünyaya gelen oğluyla da tanışmıştı.

Şarkıcılık kariyerinin yanı sıra Çağlar Ökten ile evliliği ve Star TV’deki programıyla sık sık adından söz ettiren Seda Sayan, geçtiğimiz haftalarda sosyal medya hesabından yakın dostu Safiye Soyman dahil herkesi takipten çıkardı.

Sadece eşi Çağlar Ökten ve oğlu Oğulcan Engin’e kıyamayan Sayan, konuyla ilgili yaptığı açıklamada yeni anlaştığı sosyal medyacısının böyle bir karar aldığını söyledi.

Basın mensuplarının “Yakın arkadaşınız Safiye Soyman dahil herkesi takipten çıkardınız” demesi üzerine konuya açıklık getiren Sayan, “Özellikle Safiye’yi çıkartmadım bizim aramıza nifak tohumu sokmayın.

Takipçilerimi ben değil, yeni sosyal medyacım çıkardı. ‘Bundan sonra yönetimi ben ele alıyorum, böyle olması gerekiyor’ dedi. Öyle yaptı” yanıtını vermişti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ